سامسونگ استارت تولید Galaxy S8 را زد

سامسونگ استارت تولید Galaxy S8 را زد

- درSamsung
9
۰

هنوز مدت زمان نه چندان کمی تا معرفی و عرضه گوشی Galaxy S8 باقی مانده است اما سامسونگ از همین الان تولید عمده این گوشی های هوشمند را آغاز کرده است. با تک فارس همراه باشید.

سامسونگ تولید عمده گوشی Galaxy S8، جدیدترین و احتمالا بهترین گوشی هوشمند خود، را در ویتنام آغاز کرده است و احتمال می رود که بیش از 10 میلیون نسخه از این گوشی هوشمند را به فروش برساند. دو مدل Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus با صفحه های خمیده و ظرفیت باتری های متفاوتی عرضه می شوند.

ساموسنگ همچنین خود را برای عرضه قدرتمند این گوشی هوشمند آماده می کند و بنا بر گزارشات منتشر شده در کره جنوبی 4.7 میلیون نسخه از این گوشی ها در ماه مارچ و 7.8 میلیون نسخه در ماه آوریل تولید می شوند تا پس از معرفی رسمی آن در روز 29 مارچ، 12.5 میلیون نسخه آماده به فروش رسیدن باشند.

هنوز اطلاعات رسمی در خصوص سایز گوشی های S8 و S8 Plus و تفاوت های آن ها منتشر نشده است و باید تا معرفی رسمی آن کمی صبر کرد.

البته پیش بینی شده است که سایز گوشی های S8 و S8 Plus نزدیک به ابعاد گوشی های Galaxy S7 و Galaxy S7 edge باشد تا اندازه های آن ها مورد پسند کاربران واقع شود.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

کوالکام Quick Charge 4.0+ را با 3 بهبود جدید معرفی کرد

شش ماه پیش بود که کوالکام تکنولوجی جدید