اولین گوشی هایی که باتری آن ها در عرض 20 دقیقه به طور کامل شارژ می شود در اوایل سال 2018 عرضه خواهند شد!

اولین گوشی هایی که باتری آن ها در عرض 20 دقیقه به طور کامل شارژ می شود در اوایل سال 2018 عرضه خواهند شد!

اولین گوشی هایی که باتری آن ها در عرض 20 دقیقه به طور کامل شارژ می شود در اوایل سال 2018 عرضه خواهند شد! با ادامه خبر همراه تک فارس باشید.

روز گذشته، شرکت چینی میزو (Meizu) که به خاطر گوشی های خوش قیافه و مقرون به صرفه اش معروف است با معرفی تکنولوژی جدید مربوط به شارژ باتری گوشی خود که “سوپر ام شارژ” (Super mCharge) نام دارد همگان را شگفت زده کرد. با استفاده از یک کابل اطلاعاتی ارتقا یافته و مداربندی بهتر، میزو اعلام کرد که این تکنولوژی جدید قادر است تا باتری یک گوشی را در عرض تنها 20 دقیقه به طور کامل شارژ کند. ما نیز شگفت زده شدیم ولی کمی هم شک و شبهه در ذهن مان به وجود آمد: در نهایت، میزو اعلام نکرد که “چه زمانی” این تکنولوژی جدید در دسترس قرار خواهد گرفت و بدون وجود یک تاریخ مشخص برای عرضه، این ایده هم در زمره ایده های خوش بینانه دیگری قرار می گیرد که “قرار است” روزی رنگ واقعیت را به خود ببینند.

با وجود همایش MWC 2017، برخی موفق شدند تا به غرفه این شرکت رفته تا اطلاعات بیشتری در این مورد کسب کنند: آن ها می خواستند بدانند چه زمانی می توانند گوشی “معرکه” میزو را خریداری کنند.

جالب است بدانید، پاسخی که داده شده بسیار امیدوارکننده تر از چیزی بوده که انتظارش می رفته است: میزو سوپر ام شارژ نه تنها واقعی است بلکه یک گوشی جدید از سوی میزو که در عرض کمتر از 20 دقیقه به طور کامل شارژ می شود نیز قرار است در انتهای سال 2017 یا در بدترین حالت، در اوایل سال 2018 عرضه شود. این اطلاعات را یکی از مسئولین خوش برخورد غرفه میزو در همایش MWC 2017 منتشر کرده است.

غرفه میزو در MWC 2017 و همان مسئولی که اطلاعاتی را در مورد این گوشی جدید منتشر کرد

دوست دارید بدانید که این گوشی چه شکلی خواهد بود؟ متاسفانه میزو از انتشار هرگونه جزئیات تکمیلی در مورد این گوشی خودداری کرده است و حتی وقتی پرسیده شد که آیا این گوشی در خارج از چین نیز عرضه می شود یا خیر، با پاسخی سربالا مواجه شده اند. اگر بر اساس سابقه میزو و البته کمی تفکر می خواهید کمی حدس قریب به واقعیت هم داشته باشید، بد نیست اشاره کنیم که احتمالاً این گوشی یک گوشی رده بالا بوده که در ابتدا به صورت محدود و فقط در چین عرضه خواهد شد. ولی با این حال، ما هنوز هم به شدت در مورد این گوشی کنجکاو هستیم و دوست داریم تا اطلاعات بیشتری از آن به دست آوریم. به هر صورت اگر اطلاعات جدیدی در مورد این گوشی منتشر شود، ما شما را در جریان خواهیم گذاشت.

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟ آیا این گوشی جدید نظر شما را جلب خواهد کرد؟ دیدگاه های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

1+

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با