با مدل 1700 دلاری نوکیا 3310 بیشتر آشنا شوید

با مدل 1700 دلاری نوکیا 3310 بیشتر آشنا شوید

آیا دوست دارید تا با مدل 1700 دلاری نوکیا 3310 (Nokia 3310) آشنا شوید؟ پس با ادامه این مطلب همراه تک فارس باشید!

تولد دوباره نوکیا 3310 باعث به وجود آمدن موج عظیمی از تحسین ها به خاطر وجود بار نوستالژیک زیاد در این گوشی شده است، که البته دلیل خوبی هم دارد. قدرت، استقامت و نگهداری باتری زیاد از خصوصیات بارز نسخه اول نوکیا 3310 بود که برای خوره های تکنولوژی دلایل مهمی برای انتخاب یک گوشی به شمار می روند، و همایش MWC 2017 نیز تا مدت ها به خاطر آن که شاهد صحنه خیزش دوباره این گوشی بود تا مدت ها به خاطر سپرده خواهد شد. اگر نوکیا 3310 جدید نظر شما را هم به خود جلب کرده است و پول اضافی زیادی در اختیار دارید – و به رهبران جهانی هم علاقه دارید! – آن وقت است که باید نیم نگاهی به مدل  Caviar Nokia 3310 Supremo Putin داشته باشید!

همان طور که احتمالاً متوجه شده اید، این مدل خاص از نوکیا 3310 در اصل دارای یک طرح یادبود از رئیس جمهور کشور روسیه است. با پوشیده شدن از لایه ای از تیتانیوم مشهدی و حاشیه هایی از جنس طلا، هم چهره رئیس جمهور پوتین و هم سرود ملی روسیه در پشت این گوشی نقش بسته است. شرکت خاویار (Caviar) یک شرکت روسی است که معمولاً فلزات گران بها را با محصولات و گجت های تکنولوژی مختلف ترکیب می کند، و نوکیا 3310 هم تنها یکی از محصولات آن هاست که شامل یادبودی از رئیس جمهور پوتین می شود. سخت افزار این گوشی وقطعات به کار رفته در آن عینا مشابه نسخه اصلی است، ولی موادی که برای ساخت بدنه آن به کار رفته حقیقتاً معرکه اند! همان طور که انتظارش را دارید، این مدل گران قیمت به شمار می رود  و قیمتی معادل 99 هزار روبل روسیه دارد که با توجه به قیمت ارز این روزها، حدود 1700 دلار برای خریداران آب خواهد خورد.

به پاس خرج کردن این میزان پول برای یک مدل خوش قیافه و مجزا از نوکیا 3310، شما یک جعبه زیبا نیز دریافت خواهید کرد و وقتی هم که می خواهید با دوربین  2 مگاپیکسلی گوشی در حالی که در مقابل آینه ایستاده اید یک سلفی بگیرید، نشان یادبودی از چهره پوتین هم روی گوشی شما نقش بسته است. اگر این برای شما یک “بهشت موبایلی” محسوب نمی شود، دیگر نمی دانیم به چه چیزی چنین لقبی را اعطا می کنید!

به نظر شما این گوشی زیبا ارزش این میزان پول را دارد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با