به روز رسانی اندروید 7.0 نوقا بالاخره برای Galaxy S6 و S6 edge عرضه شد

به روز رسانی اندروید 7.0 نوقا بالاخره برای Galaxy S6 و S6 edge عرضه شد

- درAndroid, Samsung
14
۰

صاحبان گوشی های Galaxy S6 و Galaxy S6 edge مدت زیادی است که منتظر عرضه به روز رسانی اندروید 7.0 نوقا بوده اند. قرار بود که این به روز رسانی در ماه فوریه عرضه شود اما به دلیل بررسی کیفیتش توسط سامسونگ، با تاخیر مواجه شد. با تک فارس همراه باشید.

به نظر می رسد که این تاخیر زیاد طول نکشیده است و تعدادی از صاحبان این گوشی ها اعلام کردند که این به روز رسانی را بر روی گوش هایشان دریافت کرده اند. گفته می شود که در کشور های اروپایی مدل های G925FXXU5EQBG این به روز رسانی را دریافت کرده اند.

هنوز مشخص نیست که آیا این به روز رسانی مختص به اروپا بوده است یا نه اما انتظار می رود که در آینده نزدیک در بازار های دیگر در سراسر جهان عرضه شود. احتمال می رود که دستگاه های unlock شده زودتر از سایر دستگاه بتوانند از این به روز رسانی استفاده کنند.

به روز رسانی 1.3 گیگابایتی با پیشرفت های زیادی مانند رابط کاربری جدید، که نسبت به رابط کاربری قبلی عملکرد بهتری دارد، تغییرات در شماره تماس ها، تقویم و یادداشت ها و فولدر های امن عرضه می شود و بدون شک کاربران اندرویدی که هنوز قادر به استفاده از آن نشده اند، منتظر آن خواهند بود.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

کوالکام Quick Charge 4.0+ را با 3 بهبود جدید معرفی کرد

شش ماه پیش بود که کوالکام تکنولوجی جدید