مقایسه سایز گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس با دیگر گوشی ها

مقایسه سایز گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس با دیگر گوشی ها

حال که طراحی و شکل ظاهری گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ به گونه ای تایید شده است تصایور جدیدی از مقایسه ی این گوشی ها با گوشی های از خود شرکت سامسونگ و همچنین جدید ترین نسخه ی آیفون شرکت اپل منتشر شده اند. در ادامه ی این خبر و جزئیات آن با تکفارس همراه باشید!

افشاگر معروف لیکستر یعنی آن لیکس تصاویر مختلفی را توئیت کرده است که به مقایسه گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس با گوشی هایی همچون گلکسی اس 6 گلکسی اس 7 و گلکسی نوت 7 که از محصولات خود سامسونگ محسوب می شوند و هم چنین آیفون 7  و آسفون 7 پلاس که اصلی ترین رقیب گلکسی اس 8 تا عرضه ی آیفون 7 اس خواهد بود پرداخته است.

همان طور که در تصاویر نیز می بینید گلکسی اس 8 کمی کوتاه تر از گلکسی نوت 7 به نظر می رسد در حالی که گلکسی اس 8 پلاس به صورت واضحی بلند تر است. کاربران و مشتریان نیز بر این باور هستند که گوشی های گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس به طور حتم از گلکسی اس 7 و گلکسی اس 6 بلند تر خواهند بود.

نکته ی جالب اما این است که گلکسی اس 8 پلاس با داشتن صفحه نمایشی نسبتا بزرگ تر از آیفون 7 اما درازای تقریباً برابری با این گوشی دارد که نشان از هنر و دقت سامسونگ در جا دادن صفحه نمایشی بزرگ تر ار بدنه این یکسان با آیفون 7 است. البته میزان ارگونومیک بودن و راحتی این گوشی تا زمان عرضه ی آن مشخص نخواهد بود.

نظر شما درباره ی این خبر چیست!؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نقد و بررسی Nokia 6

حدس بزنید که چه شرکتی به بازار برگشته