شیائومی و Mi 6 قربانی بعدی سامسونگ و Snapdragon 835 | تاخیر احتمالی در تاریخ عرضه Mi 6

شیائومی و Mi 6 قربانی بعدی سامسونگ و Snapdragon 835 | تاخیر احتمالی در تاریخ عرضه Mi 6

- درXiaomi

در حالی که ماه ها می گذرند، تاریخ معرفی گوشی Mi 6 شیائومی نیز تغییر می کند. در حالی که شایعه شده بود جانشین Mi 5 در ماه آوریل به صورت رسمی معرفی می شود، ممکن است این اتفاق تا ماه آوریل به تعویق بیافتد و دلیل آن نیز قابل پیش بینی است. سامسونگ اولویت اول تراشه های Snapdragon 835 می باشد در حالی که این تراشه ها برای ساخت گوشی Galaxy S8 به کار می روند، سایر شرکت ها باید چند هفته بیشتر منتظر تایید Qualcomm بمانند تا به این تراشه ها دسترسی پیدا کنند.

همچنین شایعه شده است که گوشی Mi 6 با طرح فریم بسیار باریک و حافظه رم 6 گیگابایتی برای گرانترین نسخه این گوشی عرضه می شود و همچنین شایعه شده است که مدل های ابتدایی این گوشی هوشمند با تراشه ارزانتر Helio X30 (حاصل تلاش MediaTek برای نزدیک شدن به تراشه Snapdragon 835) عرضه می شود و شمال رم 4 گیگابایتی و 64 گیگابایت حافظه داخلی می باشد. طبق گزارش های مختلف قیمت این گوشی در چین از 290 دلار آغاز خواهد شد اما در سایر بازار های جهانی، قیمت بیشتری خواهد داشت.

گوشی Mi 6 شیائومی می تواند یکی از جالبترین گوشی ها هوشمند سال 2017 باشد و شیائومی نیز با محصولات قبلی اش ثابت کرد که حرف های زیادی برای گفتن در بازار گوشی های هوشمند دارد.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه