احتمالاً گوشی Xperia L1 به زودی عرضه شود

احتمالاً گوشی Xperia L1 به زودی عرضه شود

احتمالاً گوشی Xperia L1 به زودی عرضه شود! با ادامه خبر همراه تک فارس باشید.

سونی در سال 2017 تا کنون 4 گوشی هوشمند جدید معرفی کرده (گوشی های اکسپریا اکس زد پریمیوم، اکسپریا اکس زد اس، اکسپریا اکس ای 1، اکسپریا اکس ای 1 الترا) ولی این کمپانی مشخصاً به این زودی ها دست از معرفی گوشی های جدید بر نخواهد داشت. گوشی هوشمند اندرویدی دیگری که ممکن است از طرف سونی امسال به بازار عرضه شود گوشی اکسپریا ال 1 (Xperia L1) است (با شماره سریال G3312).

این گوشی که به تازگی توسط یک شرکت ارزیابی ارتباطات روسی تائید شده، به نظر دنباله رو راهی است که گوشی اکسپریا ال (Xperia L که تصویرش را در بالای مطلب مشاهده می کنید) در پیش گرفته بود. اگر به یاد نمی آورید، باید بگوییم که اکسپریا ال در سال 2013 به بازار عرضه  شد و دارای یک بدنه پشتی تقریباً خمیده، یک نوار ال ای دی برای اعلانات و یک صفحه نمایش 4.3 اینچی بود.

متاسفانه، هیچ اطلاعاتی در مورد مشخصات فنی گوشی اکسپریا ال 1 منتشر نشده است. البته از آن جایی که گوشی اکسپریا ال در سال 2013 یک گوشی میان رده ای به حساب می آمد، احتمالاً اکسپریا ال 1 هم یک گوشی میان رده ای باشد. در صورت انتشار اطلاعات بیشتر از این گوشی شما را در جریان خواهیم گذاشت.

نظر شما در مورد این گوشی چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با