بیش از 12 میلیون دستگاه هواوی پی 9 و هواوی پی 9 پلاس به فروش رسیده است

بیش از 12 میلیون دستگاه هواوی پی 9 و هواوی پی 9 پلاس به فروش رسیده است

بیش از 12 میلیون دستگاه هواوی پی 9 و هواوی پی 9 پلاس به فروش رسیده است! با ادامه خبر همراه تک فارس باشید.

در آخرین روزهای سال 2016، اعلام شد که بیش از 10 میلیون دستگاه هواوی پی 9 و هواوی پی 9 پلاس (Huawei P9 Plus) به فروش رسیده است. اکنون آن آمار 2 میلیون بیشتر شده است. پس در مجموع، کمپانی هواوی موفق شده تا 12 میلیون دستگاه هواوی پی 9 و هواوی پی 9 پلاس را در سطح جهانی به فروش برساند. این آمار را مدیر عامل بخش بازرگانی مشتریان شرکت هواوی، یعنی آقای یو چنگ دانگ (Yu ChengDung) منتشر کرده که در آمریکا او را بیشتر با نام ریچارد یو (Richard Yu) می شناسند. این مسئول همچنین اشاره کرده دو گوشی دیگری که هواوی به تازگی عرضه کرده یعنی هواوی پی 10 و هواوی پی 10 پلاس نیز به فروشی بالای 10 میلیون دستگاه خواهند رسید.

به عنوان سومین تولید کننده بزرگ گوشی های هوشمند، هواوی در سال 2016 بیش از 139 میلیون دستگاه گوشی را روانه بازار کرد. نه تنها این رقم شگفت آور است، بلکه یک پیشرفت هم برای هواوی نسبت به گوشی هایی که در سال 2015 به بازار عرضه کرده بود محسوب می شود. در یک مقایسه سالانه، میزان عرضه گوشی های هواوی در بازار با 29 درصد افزایش در سال 2016 رو به رو بود.

یو نیز همین حالا یک برنامه شگفت انگیز برای کمپانی خود در نظر دارد. او در فوریه سال 2016 گفته بود که طی دو الی سه سال، این کمپانی جایگاه اپل را نیز به عنوان دومین تولید کننده بزرگ گوشی های هوشمند به دست خواهد آورد. و تا سال 2021 نیز یو اعلام کرده هواوی جای سامسونگ را به عنوان بزرگ ترین تولید کننده گوشی های هوشمند تصاحب خواهد کرد. این اهداف به هر حال جاه طلبانه اند، و میزانی که یو اعلام کرده برای فروش احتمالی هواوی پی 10 و هواوی پی 10 پلاس، به اندازه ای نیست که بتوانند جایگاه اپل را در سال 2019 و جایگاه سامسونگ را در سال 2021 تصاحب کنند. به هر حال باید منتظر ماند و دید که فروش هواوی پی 10 و هواوی پی 10 پلاس چطور خواهد بود.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آیا از گوشی هواوی پی 9 و هواوی پی 9 پلاس راضی هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با