رونمایی از یک اپلیکیشن جدید در Google I/O 2017

رونمایی از یک اپلیکیشن جدید در Google I/O 2017

- درGoogle
12
۰

در Google I/O سال گذشته گوگل از دو اپلیکیشن شبکه مجازی خود با نام های Allo و Duo رونمایی کرد. Allo اپلیکیشنی برای پیام رسانی است که به شما اجازه می دهد از طریق سایر محصولات گوگل مانند سرویس نقشه ها، YouTube و دستیار مجازی گوگل ارتباط برقرار کنند و Duo نیز پاسخ گوگل به FaceTime است که برای کاربران امکان برقراری ارتباط سریع ویدیویی را فراهم می کند. انتظار می رود که گوگل در I/O امسال از اپلیکیشن جدید رونمایی کند.

گوگل I/O سال 2017 از تاریخ 17 تا 19 می بر پا خواهد بود و در یکی از همین روز ها انتظار می رود که گوگل از اپلیکیشن جدیدی رونمایی کند که به کاربران این امکان را می دهد که در گروه های ساخته شده، عکس های مورد علاقه شان را با سایر کاربران به اشتراک بگذارند. این سرویس شبیه اپلیکیشن ناموفق Path می باشد که توسط گروه کره ای Kakao در سال 2015 خریداری شد.

گوگل تا به حال نتوانسته است با اپلیکیشن های شبکه مجازی خودش محبوبیت زیادی کسب کند و آخرین محصولات این شرکت، یعنی Allo و Duo، نیز نتوانستند رضایت کاربران را جمع کنند.

هر چند که هنوز نام مد نظر گوگل برای این سرویس مشخص نشده است، کارشناسان از معرفی این اپلیکیشن در I/O 2017 مطمئن هستند و باید دید که آیا این اپلیکیشن مسیر قبلی سایر سرویس های ناموفق گوگل را طی خواهد کرد و یا متفاوت از محصولات قبلی، به یک موفقیت بزرگ تبدیل خواهد شد.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

کوالکام Quick Charge 4.0+ را با 3 بهبود جدید معرفی کرد

شش ماه پیش بود که کوالکام تکنولوجی جدید