سامسونگ تایید کرد که قصد دارد گلکسی نوت 7 را در قالب محصولاتی جدید دوباره به بازار عرضه کند

سامسونگ تایید کرد که قصد دارد گلکسی نوت 7 را در قالب محصولاتی جدید دوباره به بازار عرضه کند

چند هفته ی پیش بود که اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه سامسونگ قصد دارد به زودی گلکسی نوت 7 را به عنوان گوشی ای تعمیر شده دوباره به بازار عرضه کند. این غول حوزه ی تکنولوژی کره ای حالا رسماً تایید کرده است که قصد دارد نسخه ی تعمیر شده ی گلکسی نوت 7 را در برخی بازار ها مجدداً عرضه کند.

 اشتباه نکنید! قرار نیست گلکسی نوت 7 دوباره در بازار عرضه شود. بلکه بخش های قبال استفاده ی این گوشی در دیگر محصولات سامسونگ استفاده خواهند شد. در یکی از پست های رسمی بلاگ های سامسونگ، این شرکت رسما تایید کرده که با 3 روش مختلف قصد دارد تا اطمینان حاصل کند تا تمامی گلکسی نوت های 7 بدون هیچ مشکلی و کاملاً هماهنگ با محیط زیست در قالب محصولاتی دیگر بازار عوض شوند. اولین نکته این است که این گوشی به عنوان یک مصحولاتی  اجاره ای و یا تعمیر شده دوباره به بازار عرضه می شود.

نکته ی دوم این است که بخش های مختلف این گوشی از آن جدا می شوند تا دوباره در محصولات دیگر استفاده شوند. نکته ی سوم این است که قسمت های فلزی و ارزشمند این گوشی از طریق برنامه هایی که با محیط زیست هماهنگی دارند جایگزین خواهند شد. این اقدام به نوعی عقب گرد از برنامه های این شرکت برای برنگرداندن واحد های معیوب به بازار محسوب می شود.

این شرکت قصد دارد تا قبل از عرضه ی مجدد این محصولات به بازار به تقاضا های مشتریان محلی و اپراتور های بزرگ توجه کند و در صورت درخواست آن ها این محصول را به بازار عرضه کند. سامسونگ تاریخ عرضه ی مجدد این گوشی های تعمیر شده را متعاقبا اعلام خواهد کرد.

برای دیگر نسخه های باقی مانده از گلکسی نوت 7 نیز، بخش هایی نظیر دوربین و یا پردازنده ها  توسط ابزاری مخصوص در این حوزه از گوشی ها جدا سازی می شوند و از آن ها به عنوان نمونه هایی برای تست کردن و نمونه های اولیه بهره گرفته می شود.

این کمپانی هم چنین اعلام کرده که فلزات ارزش مند این گوشی ها نظیر طلا مس نیکل و نقره را توسط کمپانی های دوست دار محیط زیست بازیافت می کند. هم چنین به عنوان بخشی از تعهد این شرکت به بازیافت محصولات معیوب این کمپانی قصد دارد تا به گروه های تحقیق و توسعه ای از اتحادیه اروپا بپیوندد و در فعالیت های محیط زیست دوستی شرکت کند.

ماه گذشته گروهی معترض در جریان کنفرانس بین المللی موبایل در بارسلونا، کنفرانس مطبوعاتی این شرکت را مختل کردند تا بدانند این شرکت قصد دارد تا با 4.3 میلیون گلکسی نوت 7 چه کند.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نقد و بررسی Nokia 6

حدس بزنید که چه شرکتی به بازار برگشته