خالق اندروید ، اندی رابین ، اولین تصویر از گوشی بدون حاشیه ی Essential را منتشر کرد

خالق اندروید ، اندی رابین ، اولین تصویر از گوشی بدون حاشیه ی Essential را منتشر کرد

- دراخبار تکنولوژی
11
۰

Andy Rubin بیش تر به عنوان خالق سیستم عامل موفق اندروید قبل از خریداری آن توسط کمپانی گوگل شناخته می شود. پس از چند سال همکاری با این غول تکنولوژی و جستجوی اینترنتی، اندی رابین تصمیم به جدایی از آن و به راه انداختن کمپانی جدیدی برای خود گرفت، کمپانی Essential Products. کمپانی اسنشال طبق گزارش ها در حال کار بر روی یک گوشی هوشمند ماژولار بوده که قرار است در سال 2017 عرضه گردد و هم اکنون نیز تصویری منتشر شده است که برای اولین بار این دستگاه را به ما نشان می دهد.

این در واقع تصویر تیزری است که مردی (که فکر می کنیم خود اندی باشد) را نشان می دهد که در دست خود یک گوشی با صفحه نمایش تقریبا بدون حاشیه دارد. تنها بخش کوچکی از قسمت بالایی گوشی در این تصویر مشخص می باشد اما باور بر این است که قسمت پایینی این گوشی هوشمند نیز بدون حاشیه باشد. خط سیاهی که می بینید حاشیه ی گوشی نبوده و در واقع قسمت پشت گوشی است که به صفحه نمایش آن رسیده است.

اندی رابین در توییت همراه با این تصویر در مورد این گوشی هوشمند گفت :

واقعا از شکل گیری و تکمیل شدن این گوشی هیجان زده هستم و مشتاقم اون رو تو دست افراد بیش تری قرار بدم.

درست همانند آقای Rubin ما هم بسیار هیجان زده ایم تا بقیه ی قسمت های این گوشی هوشمند را ببینیم و آن را در دست خود نگه داریم. از دیگر قابلیت های اصلی این گوشی ، ماژولار بودن آن است. کمپانی Essential آن را این گونه توصیف می کند : توانایی به دست آوردن قابلیت های سخت افزاری جدید با گذشت زمان. برای مثال یکی از ماژول های این گوشی دوربینی می باشد که به کاربر اجازه می دهد با آن تصاویر 360 درجه ی با کیفیت بالا بگیرد. گوشی هوشمند Essential انتظار می رود در نیمه های سال 2017 عرضه گردد. نظر شما در مورد محصول جدید خالق سیستم عامل اندروید چیست؟

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نقد و بررسی Nokia 6

حدس بزنید که چه شرکتی به بازار برگشته