همه چیز فراهم است | تولید Galaxy S8 با هیچ مشکلی رو به رو نخواهد شد

همه چیز فراهم است | تولید Galaxy S8 با هیچ مشکلی رو به رو نخواهد شد

- درSamsung
4
۰

در مصاحبه با رسانه های کره ای، مدیر اجرایی سامسونگ، آقای کوه دونگ جین، اعلام کرد که شرکت سامسونگ آمادگی کامل برای تولید موج اول گوشی های Galaxy S8 را دارد و با کمبود تجهیزات مواجه نخواهد شد. با تک فارس همراه باشید.

سامسونگ اعلام کرده است که برای تولید گوشی های Galaxy S8 دو برابر تجهیزات استفاده شده در سری S7 را در اختیار دارد تا با هیچ گونه تاخیری در عرضه این گوشی ها مواجه نشود. بسیاری از کارشناسان انتظار دارند که گوشی Galaxy S8 به همان میزان فروش 46 میلیون نسخه Galaxy S7 و Galaxy S7 edge برسد در حالی که برخی دیگر و احتمالا خود سامسونگ میزان بالاتری را برای فروش گوشی های Galaxy S8 و Galaxy S8 edge پیش بینی کرده اند.

پارگ گونگ هو، تحلیلگر کره ای، اعتقاد دارد که اپل و سامسونگ با گوشی های Galaxy S8 و گوشی iPhone نسل بعد، که توجهات زیادی را جلب کرده است، بازار گوشی های هوشمند را در دست دارند و گفت که سایر تولید کنندگان گوشی های اندروید که منتظر تراشه های Snapdragon 835 مانده اند هیچ شانسی نخواهند داشت و به هیچ وجه خطری برای اپل و سامسونگ ایجاد نخواهند کرد.

قطعا Qualcomm مشتاریانش را (البته به جز سامسونگ) به دردسر انداخته است و شرکت هایی مانند سونی و HTC مجبور بودند تا کمی صبر کنند و شاید به همین دلیل رقابت با سامسونگ و اپل را از دست بدهند.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

کوالکام Quick Charge 4.0+ را با 3 بهبود جدید معرفی کرد

شش ماه پیش بود که کوالکام تکنولوجی جدید