خبری از صفحه نمایش های انعطاف پذیر تا قبل از 2019 نخواهد بود

خبری از صفحه نمایش های انعطاف پذیر تا قبل از 2019 نخواهد بود

- درSamsung
6
۰

حرف و حدیث های زیادی در خصوص گوشی انعطاف پذیر سامسونگ با نام احتمالی Galaxy X به گوشی می رسد. پیش از این شایعه شده بود که این گوشی در آخر سال میلادی عرضه می شود اما گزارشات جدید خبر از اتفاق دیگری دارند و شایعات قبلی را رد می کنند. با تک فارس همراه باشید.

در سمینار Display TechSalon که در شهر سئول برگزار شد، مهندس ارشد صفحه نمایش ساموسنگ، کیم تا وونگ اعلام کرد که گوشی های هوشمند با صفحه های انعطاف پذیر تا قبل از سال 2019 عرضه نخواهند شد. دلیلیش هم بسیار ساده است. کیم تا وونگ گفت:

در حال حاضر گوشی های بدون لبه ما فروش بسیار خوبی دارند و همین امر باعث می شود تا ما فرصت کافی برای توسعه صفحه های نمایش انعطاف پذیر را داشته باشیم. تا سال 2019 این تکنولوژی به پختگی لازم می رسد.

چونگ وون سوک، تحلیلگر HI در این خصوص گفت:

انتظار می رود که سامسونگ گوشی های انعطاف پذیر و قابل عرضه در بازار را در سال 2019 تولید کند. در حال حاضر آن ها 20 درصد از درآمدشان را از فروش صفحه نمایش هایشان به دست می آورند و زمانی که تقاضا برای این نوع صفحه ها کم شد، آن ها صفحه های نمایش انعطاف پذیر را به عنوان کارت بعدی رو می کنند.

کیم تا وونگ همچنین اضافه کرد صفحه ها نمایش انعطاف پذیر هنوز با چالش های فنی زیادی رو به رو هستند و قبل از عرضه عمومی آن ها سامسونگ باید این مشکلات را رفع کند.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

کوالکام Quick Charge 4.0+ را با 3 بهبود جدید معرفی کرد

شش ماه پیش بود که کوالکام تکنولوجی جدید