گوشی Nokia 6 سفید رنگ به نظر در ماه آوریل به بازار خواهد آمد؛ اول هم در کشور چین

گوشی Nokia 6 سفید رنگ به نظر در ماه آوریل به بازار خواهد آمد؛ اول هم در کشور چین

اولین گوشی هوشمند شرکت نوکیا (Nokia) که توسط شرکت اچ ام دی گلوبال (HMD Global) به بازار عرضه شده فعلاً در انحصار بازار چین است. به هر حال، این شرکت فنلاندی اعلام کرده که این گوشی در سطح جهان هم عرضه خواهد شد، که احتمالاً در ماه مه یا ژوئن شاهد این رخداد خواهیم بود.

در حال حاضر، نوکیا 6 فقط و فقط در قالب رنگ مشکی در دسترس قرار دارد، ولی به نظر تا یک هفته دیگر این وضعیت پابرجا نخواهد ماند؛ چرا که خرده فروشی چینی JD.COM رنگ سفید گوشی نوکیا 6 را در بین محصولات خود لیست کرده و تاریخ عرضه 11 آوریل را به آن نسبت داده است، یعنی 6 روز دیگر.

قیمت این مدل از گوشی مشابه قیمت رنگ مشکی آن خواهد بود، ولی احتمالاً در کشورهای دیگر مدل سفید رنگ نوکیا 6 گران تر باشد. نوکیا 6 قیمتی معادل 220 دلار دارد، ولی اچ ام دی گلوبال اعلام کرده که این گوشی در سطح جهان 229 یورو قیمت دارد، و مدل ویژه Arte Black special edition نیز قیمتی برابر با 299 یورو خواهد داشت.

متاسفانه، نمی توانیم تضمین کنیم که نوکیا 6 سفید رنگ در کشورهای دیگر هم عرضه خواهد شد یا خیر. این خیلی خوب است که در هنگام عرضه جهانی، از لحاظ رنگ حق انتخاب بیشتری برای مشتریان وجود داشته باشد، ولی به هر حال این مهم ترین چیز در مورد موفقیت نوکیا 6 نیست، حداقل نه در حال حاضر.

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با