یک تحلیل گر اعتقاد دارد iPhone 8 قیمت بیشتری نسبت به Galaxy S8+ خواهد داشت!

یک تحلیل گر اعتقاد دارد iPhone 8 قیمت بیشتری نسبت به Galaxy S8+ خواهد داشت!

یک تحلیل گر اعتقاد دارد iPhone 8 قیمت بیشتری نسبت به Galaxy S8+ خواهد داشت! با ادامه خبر همراه تک فارس باشید.

مطمئناً همگی ما می دانیم که آیفون جدید قرار است یک گوشی گران قیمت باشد، ولی سوال اینجاست که تا چه حد گران قیمت خواهد بود… تحلیل گر وبسایت USB یعنی استیون مالینوویچ (Steven Mulinovich) با یک پیشبینی بزرگ و عجیب پا به میدان گذاشته است؛ او اعتقاد دارد که مدل 64 گیگابایتی سری جدید آیفون قیمتی بین 850 تا 900 دلار خواهد داشت، که احتمالاً گران تر از گلکسی اس 8 پلاس و دیگر گوشی های رده بالایی است که در ماه های آینده به بازار خواهند آمد.

طبق صحبت های مالینوویچ، اپل برای مدل 256 گیگابایتی به سمت قیمت 1000 دلار خواهد رفت، در حالی که مدل هایی که فعلاً آن ها را با نام آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس می شناسد به ترتیب با قیمت هایی معادل با 650 و 750 دلار پا به بازار خواهند گذاشت. این قیمت ها خیلی هم پرت محسوب نمی شوند، چرا که همین حالا هم آیفون 7 از قیمت 650 دلار در بازار وجود دارد و آیفون 7 پلاس هم مدل 256 گیگابایتی اش قیمتی برابر با 950 دلار دارد.

پیشبینی های مالینوویچ بر اساس اطلاعاتی است که از آزتور شیا (Arthur Hsieh) تحلیل گر بخش آسیای USB به دست آورده، کسی که اعتقاد دارد هزینه صفحه نمایش OLED به کار رفته در ساخت آیفون 8 قیمتی بین 70 تا 90 دلار دارد و همین آن را تبدیل به گوشی گران تری نسبت به آیفون 7 پلاس که قیمت اش از 769 دلار آغاز می شود می کند. با وجود آن که این پیشبینی ها محتمل به نظر می رسند، ولی هنوز توسط یک منبع داخلی تائید یا تکذیب نشده اند.

نظر شما در رابطه با قیمت احتمالی آیفون 8 چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با