آیا این گلکسی نوت 8 است؟ احتمالا نه!

آیا این گلکسی نوت 8 است؟ احتمالا نه!

حتی پس از آن شکست مفتضحانه از سوی گلکسی نوت 7، سامسونگ باز هم تایید کرده که در حال کار بر روی یک نسخه ی جدید از گلکسی نوت است. این غول دنیای موبایل کره ای احتمالا این گوشی را در اواخر سال میلادی جاری عرضه خواهد کرد. حال که گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 + رسما رونمایی شدند، می توانیم شاهد این باشیم ک تصاویر جدیدی از گلکسی نوت 8 و شایعات مربوط به آن منتشر می شوند. در ادامه ی این خبر و جزئیات آن با تک فارس همراه باشید!

عکس جدیدی از یکی از گوشی های سری گلکسی به سطح اینترنت درز کرده است و احتمال می رود که این گوشی گلکسی نوت 8 باشد. شما همچنین می توانید منوی مربوط به قلم اس پن و همچنین صفحه ی استارت دستیار صوتی هوشمند این گوشی یعنی دستیار صوتی بیکسبی را مشاهده کنید. اگرچه ما باور داریم که این تنها عکسی از گلکسی اس 8 + به همراه یک قلم استایلوس است. بسیار ساده است که کسی قصد داشته باشد تا با قرار دادن یک قلم استایلوس در کنار یک گوشی گلکسی اس 8 + به افزایش شایعات در مورد گلکسی نوت 8 دامن بزند.

نظر شما چیست!؟ آیا این واقعا یک نمونه ی اولیه از گوشی گلکسی نوت 8 است؟! یا تنها یک گوشی گلکسی اس 8 + است در کنار یک قلم استایلوس؟

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نقد و بررسی Nokia 6

حدس بزنید که چه شرکتی به بازار برگشته