سامسونگ تولید صفحات نمایش نسل 7 OLED را به زودی شروع می کند

سامسونگ تولید صفحات نمایش نسل 7 OLED را به زودی شروع می کند

به نظر می رسد که سامسونگ قصد دارد صفحات نمایش OLED خود را به سطح بالاتری ببرد. در ادامه ی این خبر و جزئیات آن با تک فارس همراه باشید!

سامسونگ دیسپلی (Samsung Display)، بزرگ ترین تولید کننده ی صفحات نمایش OLED در دنیا با سهمی عظیم 95 درصدی بازار به دنبال این است که بازار و نفوذ خود را حتی گسترده تر کند. بر طبق گزارشات متعدد این شرکت تولید نسل هفتم از صفحات نمایش اولد خود را به زودی شروع خواهد کرد در حالی که رقبا هنوز در حال تلاش برای تمرکز بر روی نسل 6 صفحات نمایش اولد هستند.

یک کارشناس به اینوستور گفته که خط تولید جدید سامسونگ با نام A 4 در ساخت نسل هفتم صفحات نمایش OLED نقش بزرگی ایفا خواهد کرد که می توان انتظار داشت این صفحات نمایش تا سه ماهه ی دوم سال میلادی آینده آماده ی استفاده شوند. این شرکت به احتمال زیاد از صفحات نمایش اولد با کیفیت 4K و صفحات نمایش OLED ای که خم می شوند رونمایی خواهد کرد تا تسلط خود بر بازار برای چندین سال آینده را تثبیت کند.

” رقبای نسبتا کوچک سامسونگ در این زمینه در چند سال آینده احتمالا به نسل 6 صفحات نمایش اولد تولید سامسونگ دست پیدا خواهند کرد. به نظر می رسد که سامسونگ برای پیشرفت در تولیدات خود روی به توسعه ی صفحات نمایش اولد نسل 7 برای تثبیت تسلط خود بر بازار صفحات نمایش اولد بیاورد.” این سخنان یکی از مدیران ارشد شرکتی در زمینه ی تحقیق بر روی صفحات نمایش است.

نظر شما درباره ی این خبر چیست؟! نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید!

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نقد و بررسی Nokia 6

حدس بزنید که چه شرکتی به بازار برگشته