سامسونگ Z4 از فلاش LED دو گانه بهره می برد

سامسونگ Z4 از فلاش LED دو گانه بهره می برد

به نظر می رسد جدید ترین گوشی از سری گوشی های زد سامسونگ که از سیستم عامل انحصاری این شرکت با نام تایزن بهره می برد دارانه فلش دو گانه ی ال ای دی خواهد بود. در ادامه ی این خبر و جزئیات آن با تک فارس همراه باشید!

تا به کنون اطلاعات و گزارش های زیادی دیده ایم مبنی بر اینکه گوشی هوشمند آینده ی تازنی سامسونگ زد 4 نام خواهد داشت که با شماره ی مدل SM-Z400F عرضه می شود. این گوشی تا به حال در تست هایی نظیر اف سی سی (FCC) مشاهده شده است و حتی تاییدیه ی وای فای نیز دریافت کرده است!

راهنمای دستی راه اندازی سامسونگ زد 4 به تازگی بر روی صفحات آنلاین دیده شده است. در این راهنما چیزی که جالب است وجود یک فلش دوگانه ی ال ای دی جذاب در پشت گوشی است.

این گوشی نه تنها از فلش بر روی قسمت جلویی خود بهره خواهد برد بلکه دارای فلش ال ای دی دوگانه در قسمت پشتی خواهد بود. همانطور که انتظار می رفت سامسونگ زد 4 اولین گوشی از این کمپانی کره ای خواهد بود که از نسخه ی سوم سیستم عامل تایزن به صورت پیش فرض بهره می برد.

راهنمای مشترکین این گوشی چیز زیادی راجع به آن لو نمی دهد بنابراین باید مدتی منتظر بمانیم تا مشخصات دقیق این گوشی لو بروند. سامسونگ هنوز رسماً تایید نکرده که چه زمانی نسخه ی جدید از گوشی های تایزنی خود را راهی بازار خواهد کرد.

نظر شما درباره ی این خبر چیست!؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نقد و بررسی Nokia 6

حدس بزنید که چه شرکتی به بازار برگشته