گلکسی A3 2017 به زودی به روز رسانی اندروید 7 را دریافت می کند

گلکسی A3 2017 به زودی به روز رسانی اندروید 7 را دریافت می کند

به نظر می رسد که در آینده ای نزدیک باید شاهد عرضه ی به روز رسانی جدید ترین نسخه از سیستم عامل متن باز اندروید یعنی اندروید 7 و یا نوقا بر روی گوشی گلکسی ای 3 2017 باشیم! در ادامه ی این خبر و جزئیات آن با تک فارس همراه باشید!

سامسونگ به ترتیب مشغول ارائه ی به روز رسانی اندروید 7 و یا نوقا برای گوشی های پرچم دار خود بوده است. مدت زمان زیادی تا عرضه  ی این به روز رسانی برای گوشی های میان رده ی این شرکت باقی نمانده است. حال دلیلی موجه وجود دارد که احتمالاً به زودی شاهد عرضه ی این به روز رسانی برای گوشی گلکسی ای 3 2017 خواهیم بود!

به نظر می رسد که سامسونگ در حال آزمایش کردن اندروید 7 و یا نوقا بر روی گلکسی ای 3 2017 است. این گوشی در بنچ مارک جی اف اکس بنچ در حالی که از اندروید 7 یا نوقا بهره می برده دیده شده است. این اقدام به مثابه ی انجام آزمایش هایی برای اطمینان خاطر از پایدار بودن این نسخه از سیستم عامل بر روی این گوشی انجام شده اند و به همین دلیل به نظر می رسد که مدت زمان مشخص تا عرضه ی نهایی این به روز رسانی برای گلکسی ای 3 2017 باقی مانده است.

به نظر لازم به اشاره نباشد که اگر گلکسی ای 3 2017 در حال دریافت اندروید نوقا یا 7 باشد دیگر گوشی های این سری نیز به زودی از این به روز رسانی بهره مند خواهند شد! شاید در چند روز آینده نشانه هایی از این به روز رسانی ها به بیرون درز کند.

اگر امیدوارانه به قضیه نگاه کنیم تا چند هفته ی آینده شاهد عرضه ی این به روز رسانی برای گلکسی ای 3 خواهیم بود.

نظر شما درباره ی این خبر چیست؟! نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نقد و بررسی Nokia 6

حدس بزنید که چه شرکتی به بازار برگشته