یک مبدل یو اس بی تیپ سی به جک 3.5 میلی متری در جعبه HTC U 11 وجود خواهد داشت

یک مبدل یو اس بی تیپ سی به جک 3.5 میلی متری در جعبه HTC U 11 وجود خواهد داشت

یک مبدل یو اس بی تیپ سی به جک 3.5 میلی متری در جعبه HTC U 11 وجود خواهد داشت! با ادامه خبر همراه تک فارس باشید.

در تاریخ شانزدهم ماه مِه اچ تی سی یک گوشی رده بالا و پرچمدار جدید را معرفی خواهد کرد. این گوشی که احتمالاً اچ تی سی یو 11 نام خواهد داشت، تقریباً مجموعه ای از هر چیزی است که اچ تی سی می تواند در این زمان به مشتریان اش ارائه دهد و از لبه های خمیده و قابل تغییرش گرفته تا وجود Gestureهای مختلف همگی در این گوشی وجود خواهد داشت.

ما تا کنون بعضی از مشخصات این گوشی را شناخته ایم و حالا هم یک خبر مهم دیگر در مورد این گوشی به انتشار رسیده است. با وجود آن که این گوشی یک جک 3.5 میلی متری برای هدفون نخواهد داشت، ولی به نظر یک مبدل یو اس بی تیپ سی به جک 3.5 میلی متری در جعبه آن موجود خواهد بود. این اطلاعات را شخصی به نام LlabTooFeR که با اچ تی سی روابطی دارد منتشر کرده است.

همان طور که احتمالاً می دانید گوشی مهم قبلی اچ تی سی یعنی یو الترا (U Ultra) که در ماه فوریه عرضه شد جک 3.5 میلی متری نداشت و هیچ مبدلی هم در جعبه آن تعبیه نشده بود، که یک اشتباه بزرگ بود. اگر چه اکنون با اکثر گوشی ها هدفون های باکیفیتی با کابل یو اس بی تیپ سی عرضه می شود ولی باز هم اگر بخواهید از یک جک 3.5 میلی متری بهره ببرید خودتان باید مبدل آن را تهیه کنید.

به هر حال چیزی تا معرفی این پرچمدار باقی نمانده و بزودی می توانیم با مشخصات کامل اچ تی سی یو 11 و تاریخ عرضه آن آشنا شویم.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با