دو ویژگی جدید اینستاگرام | استوری های مورد علاقه تان را راحت تر پیدا کنید

دو ویژگی جدید اینستاگرام | استوری های مورد علاقه تان را راحت تر پیدا کنید

اینستاگرام به تازگی دو ویژگی جدید بر روی اپلیکیشنش معرفی کرده است که به کاربران کمک می کند تا بهتر و راحت تر جهان اطرافشان را مشاهده کنند: مکان و هشتگ استوری ها. هر دوی این ویژگی ها بر روی تب Explore اپلیکیشن اینستاگرام قابل دسترسی هستند و به کاربران این اجازه را می دهند تا با توجه به سلایق و علایق خود، اتفاقات اطرافشان را بررسی کنند.

یک حلقه استوری جدید در بالای تب Explore، تمامی استوری های نزدیک کاربران را برای آن ها به نمایش می گذارد. البته شرط لازم این است که سایر کاربران مکان مورد نظر را به استوری خود اضافه کرده باشند.

علاوه بر این کاربران می توانند تمام استوری های سرتاسر جهان را با حلقه استوری مربوط در بالای صفحه، تماشا کنند.

ویژگی دیگر، که هشتگ استوری هاست، به کاربران کمک می کند تا استوری ها را بر حسب علایق شخصیشان بررسی کنند. بنابراین کاربرانی که از این دو ویژگی جدید در استوری هایشون استفاده کنند به یک جمع بزرگتری اضافه خواهند شد. اگر شما می خواهید از این ویژگی ها استفاده کنید و حریم شخصی خود را نیز حفظ کنید، می توانید در لیست مخاطبان استوری X را انتخاب نمایید تا استوری شما بر روی تب Explore  قرار نگیرد.

توجه داشته باشید که قابلیت اضافه کردن مکان به استوری ها با نسخه 10.22 اینستاگرام بر روی فروشگاه Google Play و اپ استور اپل قابل دانلود می باشد و ویژگی افزودن هشتگ به استوری ها، در هفته های آینده در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

کوالکام Quick Charge 4.0+ را با 3 بهبود جدید معرفی کرد

شش ماه پیش بود که کوالکام تکنولوجی جدید