معرفی گوشی گران قیمت Cobra Limited Edition

معرفی گوشی گران قیمت Cobra Limited Edition

- دراخبار تکنولوژی
6
۰

مراقب مارها باشید، مارهای مجلل قرمز یاقوتی! احتمالاً اگر دقت و انرژی‌ای که صرف طراحی و پیاده کردن کبرای موزاییکی که از 439 یاقوت و 2 زمرد ساخته‌شده نبود، گوشی Cobra Limited Edition شرکت Vertu به‌اندازه هر گوشی لاکچری دیگری دل‌چسب می‌بود.

گوشی‌های شرکت Vertu صرفاً برای به رخ کشیدن پول افراد ثروتمند ساخته‌شده و اصلاً چیزی نزدیک به گوشی‌های قوی و پیشرفته‌ای مثل گلکسی ها و آیفون‌ها نیست، اگر به فکر خرید چنین گوشی‌ای هستید بهتر است فکرش را ازسرتان بیرون کنید، قیمت این گوشی حدوداً 360 هزار دلار است و همچنین تنها 8 عدد از این گوشی ساخته می‌شود! این مدل یک نسخه جدید از مدل قبلی‌اش است که در 2006 ساخته شد و این مسئله باعث می‌شود که بتوان حدس زد احتمالاً تا الان آن 8 نفر برای خرید مدل جدید آن نیز به شرکت ورتو ایمیل زده‌اند و این یعنی تمامی گوشی‌ها فروخته می‌شود و شرکت ورتو صاحب 2.88 میلیون دلار ناقابل می‌شود!

این گوشی همچنین با یک هلیکوپتر به دست شما میرسد! البته امیدواریم گوشی را از ارتفاع چند کیلومتری به پایین پرت نکنند یا حداقل اگر قرار بر چنین کاری بود مانند بازی Worms جعبه‌ی این گوشی یک چتر نجات کوچک داشته باشد!

متأسفانه مشخصات گوشی به انگلیسی ارائه نشده است، ولی از ظاهر این گوشی می‌توان حدس زد که نمی‌توان در آن Clash Of Clans بازی کرد، چنین انتظاری از این گوشی مانند آن است که بتوان روی سنگ سیستم‌عامل نصب کرد!

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

لنوو تصورتان را از یک گوشی بدون لبه تغییر خواهد داد

اوایل این هفته، ما تیزر جدیدی از لنوو