چند گوشی جدید از سری Xperia در ماه سپتامبر معرفی خواهد شد

چند گوشی جدید از سری Xperia در ماه سپتامبر معرفی خواهد شد

سونی تا بدین لحظه معرفی 5 گوشی جدید در سال 2017 را اعلام کرده است: سونی اکسپریا اکس زد پریمیوم، سونی اکسپریا اکس زد اس، سونی اکسپریا اکس ای 1، سونی اکسپریا اکس ای 1 اولترا و سونی اکسپریا ال 1. اما به نظر این شرکت تا پایان سال 2017 میلادی حداقل 3 گوشی جدید معرفی خواهد کرد و به نظر یکی از آن ها یک گوشی جدید از سری سونی اکسپریا کامپکت خواهد بود. در ادامه ی این خبر و جزئیات آن با تک فارس همراه باشید!

بر طبق گزارش وب سایت گرجستانیِ review.ge سونی قصد دارد تا گوشی های سونی اکسپریا اکس زد 1، سونی اکسپریا اکس زد 1 کامپکت و سونی اکسپریا اکس 1 را در مراسم آی اف ای(IFA) 2017 معرفی کند.

گفته می شود که هر دو گوشی سونی اکسپریا اکس زد 1 و سونی اکسپریا اکس زد 1 کامپکت گوشی های رده بالایی خواهند بود که از پردازنده ی اسنپدراگون 835 با 4 گیگابایت حافظه ی رم بهره می برند که شبیه به گوشی معرفی شده ی سونی اکسپریا اکس زد پریمیوم است. اگرچه، این دو گوشی در سایز تفاوت خواهند داشت، سونی اکسپریا اکس زد 1 از یک صفحه نمایش 5.2 اینچی با رزولوشن فول اچ دی (Full HDِ) و باتری 3000 میلی آمپر بر ساعت بهره می برد در حالی که سونی اکسپریا اکس زد 1 کامپکت از یک صفحه نمایش 4.6 اینیچ با رزولوشن اچ دی (HD) و باتری 2800 میلی آمپر بر ساعت استفاده خواهد کرد. اگر این مشخصات درست باشند، سونی اکسپریا اکس زد 1 قوی ترین گوشی 4.6 اینچی سونی در تاریخ این شرکت خواهد شد.

اگر بخواهیم صادق باشیم، باید بگوییم که معرفی یک گوشی جدید از سری کامپکت سونی در نمایشگاه آی اف ای 2017 در ماه سپتامبر منطقی به نظر می رسد، چرا که این گوشی درست یک سال پس از گوشی سونی اکسپریا اکس کامپکت عرضه می شود( در زیر می توانید عکس آن گوشی را ببینید). هم چنین این نکته را نیز نباید فراموش کنیم که دو گوشی قبلی سری کامپکت یعنی، سونی اکسپریا زد 5 کامپکت و سونی اکسپریا اکس 3 کامپکت نیز در نمایشگاه آی اف ای معرفی شده بودند.

در مورد سومین گوشی ای که سونی احتمالا در این نمایشگاه معرفی کند یعنی سونی اکسپریا اکس 1 نیز باید بگوییم که این گوشی احتمالاً از یک صفحه نمایش 5 اینیچ با رزولوشن 1080 و یا فول اچ دی بهره خواهد برد. پردازنده ی این گوشی از سری اسنپ دراگون 660 با 4 گیگابایت حافظه ی رم خواهد بود که به نسبت متوسط است و باتری این گوشی نیز 2800 میلی آمپر بر ساعت خواهد بود.

3 گوشی جدید سونی احتمالاً با دوربین های بهبود یافته که از تکنولوژی جدید پیکسل های کامل ادامه دار بهره می برند و هم چنین از قابلیت فوکوس خودکار نیز استفاده می کنند معرفی خواهد شد. این طور که به نظر می رسد، این تکنولوژی از سیستم پیکسل های دوتایی حال حاضر استفاده شده در گوشی هایی نظیر گلکسی اس 8 سامسونگ بهتر می باشد.

در هر حال، ما بسیار مشتاق هستیم تا ببینیم سونی برای نیمه ی دوم سال 2017 میلادی چه برنامه ای در سر دارد. نظر شما درباره ی این خبر چیست!؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!

پی نوشت: منبع منتشرکننده ی این خبر یعنی وب سایت شسینسیکش قبلا درباره ی این که سونی یک گوشی با پردازنده ی  اسنپ دراگون 835 که صفحه نمایشی با رزولوشن 4 کی (4K) دارد را معرفی می کند درست حدس زده بود. این مهم ترین دلیلی است که فکر می کنیم این خبر جدید درباره ی 3 گوشی جدید سونی معتبر است.

0

ارسال یک دیدگاه