عملکردی طوفانی: پردازنده ی Snapdragon 835 استفاده شده بر روی Nokia 9 ممکن است با ۸ گیگابایت حافظه ی Ram همراه شود

عملکردی طوفانی: پردازنده ی Snapdragon 835 استفاده شده بر روی Nokia 9 ممکن است با ۸ گیگابایت حافظه ی Ram همراه شود

نوکیا ۹ گل به اصطلاح سرسبدی که به گفته ی HMD Global در اواخر سال جاری رونمایی می شود موضوع چند افشاگری عمده در چند روز اخیر بوده است.

ابتدا یک نشریه ی آنلاین فرانسوی تصاویری را که به نظر می رسد نمونه ی اولیه ی نوکیا ۹ باشد منتشر کرد. دستگاه در انحصار یک جعبه ی سیاه مخصوص بود که عمدا چشم های کنجکاو را از یک نگاه کامل به ویژگی های طراحی این گوشی باز می داشت. با این حال٬ یکی از تصاویر لو رفته شامل نام رمزی این گوشی ” Unknown Heart” می شود. به همراه اطلاعاتی که این دستگاه دارای تراشه ی Qualcomm Snapdragon و ۴ گیگابایت حافظه ی RAM (در میان سایر موارد) می باشد.

پس از آن٬ لیستی دارای نام “HMD Global TA-1004” در Geekbench سرویس محبوب محک گوشی های هوشمند ظاهر شد ٬البته در نسخه ی قدیمی برنامه. آزمایشات نشان داد که این محصول دارای پلت فرم Snapdragon 835 ٬۴ گیگبایت حافظه ی RAM و اندروید ۷.۱.۱ است که ما را به سمت این باور که این ممکن است همان نوکیا ۹ از افشاگری قبلی باشد سوق داد. علاوه بر این٬ دستگاه نمره ی بالاتری از گلکسی اس ۸ (Galaxy S8) کسب کرد که این نیز تاییدیه ی دیگری از عملکرد برتر این دستگاه می باشد.

ممکن است شخصی فرض کند که این نتایج بالاترین امتیاز برای نوکیا ۹ است٬ اما به نظر می رسد که ممکن است حتی نوع قدرتمند تری از این گل سرسبد وجود داشته باشد. این پنجشنبه٬لیست جدیدی از “Unknown Heart” در Geekbench پدیدار شد٬ این دفعه با ۸ گیگابایت حافظه ی RAM. امتیاز های تک هسته ای و چند هسته ای که این لیست دریافت کرد در واقع بسیار کم تر از نسخه ی دیگر بود٬ اما این می تواند به دلیل این حقیقت باشد که پلت فرم SD 835 ممکن است در سرعت پردازش های مختلف آزمایش شده باشد.

همواره این استدلال وجود دارد که این مقدار حافظه RAM در یک گوشی هوشمند زیاده روی باشد٬ ولی قطعا قیمت ۶۹۹ دلاری آن را که گفته شده HDM Global مطالبه خواهد کرد توجیه می کند. دیدن اینکه آیا این دستگاه با حداکثر قابلیت هایش مورد آزمایش قرار می گیرد جالب خواهد بود٬ از آن جایی که این دستگاه ممکن است عملکرد بهتری از هر گوشی که تا به امروز دیده ایم داشته باشد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

محل قرارگیری حسگر اثر انگشت بر روی Galaxy Note 8 بسیار بد است!

ممکن است از قبل دیده باشید – آخرین