سامسونگ بودجه ی 445 میلیون دلاری برای حمایت از تولید کنندگان کوچک اختصاص داد

سامسونگ بودجه ی 445 میلیون دلاری برای حمایت از تولید کنندگان کوچک اختصاص داد

سامسونگ سرمایه گذاری عظیمی در حمایت از تولید کنندگان کوچک انجام داده است. در ادامه ی این خبر و جزئیات آن با تک فارس همراه باشید!

شرکت سامسونگ الکترونیکس اعلام کرده است که تا 445 میلیون دلار برای حمایت از تولید کنندگان کوچک و خرد سرمایه گذاری می کند. سامسونگ بزرگ ترین شرکتی است که همچین بودجه ای را برای این کار تخصیص می دهد بعد از اینکه رئیس جمهور جدید کره اعلام کرد باید از تجارت های کوچک حمایت شود.

رئیس جمهور جدید کره ی جنوبی اوایل این ماه میلادی هدایت این کشور را بر عهده گرفت پس از اینکه رئیس جمهور قبلی به دلیل یک فساد که از قضا به سامسونگ نیز مربوط بود از کار برکنار شد. این شرکت به این متهم شده بود که برای داشتن پشتیبانی رئیس جمهور مبالغی را به عنوان رشوه پرداخت کرده است. رئیس شرکت سامسونگ و همراهان او لی جائه یونگ از آن زمان تا کنون در بازداشت به سر می برند و منتظر حکم دادگاه هستند.

این شرکت در بیانیه ی خود اعلام کرده است که سال گذشته پس از ملاقات با برخی از این تولسید کنندگان تصمیم به انجام این کار گرفته است. سامسونگ اعلام کرده که دلیل این کار این بوده تا تولید کنندگان کوچک را تشویق به دریافت مبلغی کرده تا کارگاه های خود را راه اندازی کنند و پس از 1 سال شروع به بازپرداخت اقساطی این مبالغ بکنند. سامسونگ این طرح را تا سال 2020 ادامه خواهد داد.

نظر شما درباره ی این خبر چیست!؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نقد و بررسی Nokia 6

حدس بزنید که چه شرکتی به بازار برگشته