گوشی های S8 با دو برابر سرعت فروش S7 و S6 به فروش می رسند

گوشی های S8 با دو برابر سرعت فروش S7 و S6 به فروش می رسند

- درSamsung
26
۰

بر کسی پوشیده نیست که گوشی های گلکسی S8 و S8+ محصولات موفقی بوده اند. بنا بر آخرین گزارشات، زوج گوشی های هوشمند 2017 سامسونگ توانسته رکورد گوشی های S7 و S7 edge را در فروش بشکند. این موضوع در مقابل گزارشات قبلی قرار می گیرد که طبق آن ها گوشی های سری S8 حدود 5 میلیون دستگاه کمتر از سری S7 فروش داشته اند.

در حالی که سامسونگ به صورت رسمی آمار و ارقام فروش بازی هایش را برای عموم مردم منتشر نمی کند، برخی اوقات نماینده ای از این شرکت پیدا م یوشد که آمار فروش خط تولیدی گلکسی S را بیان می کند.

وجود چنین آمار و ارقامی ممکن است مفید باشد و  به کاربران این آرامش خاطر را بدهند که گوشی هوشمند آن ها نه تنها از لحاظ قیمت در رده بالایی قرار دارد بلکه محبوبیت زیادی نزد سایر افراد دارد. سخنگوی سامسونگ در مصاحبه با The Investor گفت:

گوشی های S6 و S7 به ترتیب در 75 و 74 روز به مرز 10 میلیون فروش رسیدند. گوشی S8 تقریبا با دو برابر چنین سرعتی در حال به فروش رسیدن است.

این آمار امیدوار کننده را می توان در زمین خانگی سامسونگ، کره جنوبی، در نظر گرفت که حدود 550000 دستگاه در دو روز ابتدایی به پیش فروش رسیدند. در روز 18 آوریل سامسونگ اعلام کرد که پیش فروشش از 1 میلیون دستگاه عبور کرده است. این موضوع رشد چشم گیر 60% سامسونگ در سهام بازار کره جنوبی را نشان می دهد.

در حال حاضر و با روند فعلی، تحلیلگران معتقدند که گوشی های گلکسی S8 و S8+ تا پایان سال حدود 50.4 میلیون فروش خواهد داشت. ممکن است سامسونگ توقعات بیشتری داشته باشد اما زمان همه چیز را مشخص خواه دکرد.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

کوالکام Quick Charge 4.0+ را با 3 بهبود جدید معرفی کرد

شش ماه پیش بود که کوالکام تکنولوجی جدید