تصاویر جدید لو رفته از Galaxy C10 اولین دوربین دوگانه این محصولات را نشان می دهد

تصاویر جدید لو رفته از Galaxy C10 اولین دوربین دوگانه این محصولات را نشان می دهد

- درSamsung, اخبار تکنولوژی
40
۰

سامسونگ دیگر در زمینه گوشی‌های میان رده تازه‌کار نیست. در حقیقت تعدادی از سری‌های گلکسی سامسونگ در این بخش قرار می‌گیرند و در حال قبضه کردن بازار میان رده هستند. معمولا چنین گوشی‌هایی بسیار ساده هستند و ویژگی‌های آن‌ها هیچ جنبه خاصی ندارد و برای آن دسته که توقع خاصی از یک گوشی هوشمند ندارند بسیار مناسب است! اگر چه که سامسونگ گلکسی C 10 جدید با سایر گوشی‌های هوشمند میان رده متفاوت است و اولین گوشی این شرکت کره‌ای است که با دوربین دوگانه می‌آید.در ادامه با تک فارس همراه باشید.

تقریبا دو هفته پیش ما اولین نگاه اجمالی به این دستگاه را در تصاویر تبلیغاتی انداختیم ، اما مشخص شد که تصاویر جعلی بوده‌اند. حالا، رندر های جدیدی از این دستگاه منتشرشده است، این رندر طبق فایل‌های CAD  کمپانی ساخته‌شده است!

دستگاهی که عکس‌هایش را در زیر مشاهده می‌کنید بسیار شبیه تصاویری است که ماه قبل به دست ما رسید، و در این تصاویر طراحی گوشی بسیار شبیه به طراحی اولیه‌ای است که در آن به دوربین دوگانه گلکسی اشاره‌شده بود. با نگاهی نزدیک‌تر به رندر دکمه Bixby تعبیه‌شده در آن مشخص می‌شود که قبلا شایعه‌ها وجود آن را حدس زده بودند.

ویژگی که در طرح اولیه و تصاویر جعلی گم‌شده بود، اما در این رندر خودش را نشان داده، فلش LED دوگانه در کنار لنز هاست. و ویژگی دیگر، پورت USB- C و جک 3.5  میلی‌متری در بالای گوشی است!

البته، این شایعه‌ها تایید نشده‌اند، پس توصیه می‌کنیم آن‌ها را زیاد جدی نگیرید، اما بد نیست به تصاویر پایین نگاهی بیندازید!

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

لنوو تصورتان را از یک گوشی بدون لبه تغییر خواهد داد

اوایل این هفته، ما تیزر جدیدی از لنوو