به روز رسانی جدید یوتیوب | پوسته ای جدید و رابط کاربری هوشمند تر

به روز رسانی جدید یوتیوب | پوسته ای جدید و رابط کاربری هوشمند تر

- درGoogle, برنامه Android, برنامه iOS

سرویس یوتیوب گوگل ظاهر جدیدی پیدا کرده است. جدیدترین به روز رسانی اپلیکیشن یوتیوب بر روی اندروید، رابط کاربری پیشرفته تر و ظاهری جدید را در اختیار کاربران می گذارد. با تک فارس همراه باشید.

بنا بر گفته توسعه دهندگان، ظاهر جدید یوتیوب باعث می شود تا کاربران راحت تر بتوانند منو های مختلف را مرور کنند. تب های جست و جو اکنون بسیار راحت تر از قبل قابل دسترسی هستند و کاربران می توانند با انگشت شستشان، از آن ها استفاده کنند.

علاوه بر این ویدیو های ذخیره شده به بخش “Library” منتقل می شوند و این قسمت از بخش حساب کاربری جدا شده است. بدین ترتیب بخش “Library” به پایین صفحه و حساب کاربری به بالای صفحه منتقل شده اند.

یکی دیگر از ویژگی های به روز رسانی جدید اپلیکیشن یوتیوب این است که هر جا که کارتان در یک تب را رها کنید، اپلیکیشن آن بخش را به خاطر خواهد داشت و با برگشتتان می توانید به ادامه فعالیت هایتان بپردازید.

به روز رسانی جدید یوتیوب هم اکنون بر روی تمام دستگاه های اندروید قابل دسترسی است اما توسعه دهندگان این اپلیکیشن اعلام کرده اند که طرح جدید این اپلیکیشن برای iOS کامل شده است اما کمی زمان خواهد برد تا بر روی تمامی دستگاه نمایان شود.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه