اندازه های احتمالی آیفون 8 مشخص شدند

اندازه های احتمالی آیفون 8 مشخص شدند

- درApple
18
۰

طبق آخرین اطلاعات لو رفته از گوشی مخصوص دهمین سالگرد آیفون، که به آیفون 8 معروف است، این گوشی در ابعاد 143.59 در 70.94 در 7.57 میلی متر عرضه می شود. اگر بخواهیم این اعداد را مقایسه کنیم باید در نظر بگیریم که گوشی آیفون 7 در ابعاد 138.3 در 67.1 در 7.1 میلی متری ساخته شده است. این بدین معنی است که گوشی آیفون 8 از گوشی آیفون 7 بزرگتر خواهد بود. آیفون 8 از گوشی آیفون 7 Plus کوچکتر خواهد بود اما به نظر می رسد که نسخه مخصوص دهمین سالگرد اپل، صفحه نمایش بزرگتری خواهد داشت.

بنجامین گسکین که تا به حال چندین طرح احتمالی آیفون را طراحی کرده است، این بار با طرحی جدید مواجه شده است. در تصویر ابتدایی گوشی آیفون 8 در میان دو گوشی آیفون 7 و 7 Plus قرار گرفته است که به منظور مقایسه اندازه این سه گوشی طراحی شده است. نکته جالب این است که صفحه نمایش گوشی آیفوت 8 از آیفون 7 Plus نیز بزرگتر خواهد بود با وجود این که در ابعاد کلی، این آیفون 7 Plus است که بزرگتر است.

در تصویر دوم اندازه این گوشی با جدیدترین محصولات سامسونگ، گلکسی S8 و S8 + مقایسه شده است.

متاسفانه جزئیات دقیق Touch ID تا نزدیک شدن به ماه سپنامبر مشخص نخواهد شد. همانطور که قبلا گفته شده بود، اپل برای حسگر اثر انگشت آیفون 8 دو نقشه دارد. نقشه اول قرار دادن آن در زیر صفحه نمایش 5.8 اینچی است. اگر این نقشه عملی نشود اپل قصد دارد به مانند رقیب دیرینه اش، سامسونگ، حسگر اثر انگشت را در پشت گوشی قرار دهد. حال باید تا رونمایی رسمی این کوشی صبر کرد تا مشخصات دقیق آیفون 8 مشخص شود.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

کوالکام Quick Charge 4.0+ را با 3 بهبود جدید معرفی کرد

شش ماه پیش بود که کوالکام تکنولوجی جدید