تصاویر لو رفته از سامسونگ گکلسی S8+ رنگ Rose Gold این گوشی را نشان می دهند

تصاویر لو رفته از سامسونگ گکلسی S8+ رنگ Rose Gold این گوشی را نشان می دهند

پنجشنبه، ادعای مطبوعات از وجود نوع رنگ رز گلد (Rose Gold) گلکسی اس ۸+ در ویبو (Weibo) وبسایت شبکه های اجتماعی چینی ظاهر شد — و باید بگوییم که فوق العاده به نظر می رسد. ما قادر به شناسایی منشا این خبر نبودیم، پس بهتر است کمی با احتیاط آن را بررسی کنیم. در ادامه ی این خبر با تک فارس همراه باشید!

گفته می شود که خیلی غیر واقعی به نظر نمی رسد که سامسونگ برای گلکسی اس ۸ (یا در مورد گلکسی اس ۸+) رنگ دیگری را عرضه کند. این شرکت دو رنگ دیگر را برای گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج چند ماه پس از عرضه ی آن ها اضافه کرد، و قطعا اضافه کردن رز گلد نیز مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

با این حال، چیزی که غیر واقعی به نظر می رسد لبه های خشن اطراف لنز دوربین و بدنه ی گوشی است، که ما را بر این باور سوق می دهد که احتمال اینکه تصویر ساخته شده توسط کامپیوتر جعلی باشد — ولی ما قصد رد کردن احتمال وجود یک نسخه ی رز گلد که در آینده عرضه شود را نداریم. بالاخره، آن ها فروش استثنایی خواهند داشت.

لازم به گفتن نیست که اگر این خبر درست از آب درآید و این گوشی در نهایت عرضه شود، دارای تجهیزات داخلی یکسانی با سایر انواع گلکسی اس ۸+ خواهد بود، به این معنی که یک صفحه نمایش اینفینیتی (Infinity) ۶.۲ اینچی، یک پردازنده ی Exynos 8895/Snapdragon 835 و باتری ۳۵۰۰ mAh خواهد داشت.

امیدواریم!

نظر شما درباره ی این خبر چیست؟

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

محل قرارگیری حسگر اثر انگشت بر روی Galaxy Note 8 بسیار بد است!

ممکن است از قبل دیده باشید – آخرین