تبلیغات به Facebook Messenger اضافه می شوند

تبلیغات به Facebook Messenger اضافه می شوند

- دراخبار تکنولوژی
11
۰

در صورتی که شاهد وجود تبلیغات در مسنجر فیسبوک خود بودید غافلگیر نشوید! فیسبوک در حال خارج کردن تست ها از کشور های استرالیا و تایلند است و قرار است تست کردن تبلیغات در این مسنجر را به طور جهانی ادامه دهد. تعداد کمی از کاربران در نقاط مختلف جهان تا پایان ماه جولای شروع به دیدن تبلیغات در مسنجر خود می‌کنند و این تعداد تا پایان سال افزایش خواهد یافت

غیر از اینکه اینکار باعث به وجود آمدن یک منبع درآمد از مسنجر می‌شود، این تبلیغات به کاربران در یافتن برند ها و بیزینس های مرتبط با خود کمک نیز می‌کند. زمانی که مدت زمان آزمایش به پایان برسد، هر کسی که بخواهد می‌تواند تبلیغات خود را با خرید فضای تبلیغ به کاربران نشان دهد و کاربران بیشتری در نقاط مختلف جهان تبلیغاتشان را می‌بینند. تبلیغات در مسنجر فیسبوک به شکل زیر است:

لمس کردن روی هر تبلیغ شما را به طور مستقیم به صفحه‌ی محصول هدایت می‌کند، جدای از تبلیغات معمولی و سنتی، فیسبوک قابلیتی جدید را نیز تصور کرده که کاربر در اپ با بیزینس های مختلف ارتباط برقرار می‌کند و یک گفتگوی ساده را می‌سازد.

در کل کار فیسبوک با درآمد زایی از این طریق در مسنجر بسیار هوشمندانه به نظر می‌رسد. تبلیغات تنها در Home مشاهده می‌شوند و خبری از تبلیغ در صفحه‌ی چت نیست! همچنین کاربران توانایی مخفی کردن و گزارش تبلیغ های خاص را نیز دارند.

نظر شما در مورد این تغییر در مسنجر فیسبوک چیست؟

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Blockchain و خطوط هوایی

خطوط هوایی بالاخره ارزش Blockchain را درک کرده