عرضه بروزرسانی جدید برای Xperia XZ و Xperia X Performance

عرضه بروزرسانی جدید برای Xperia XZ و Xperia X Performance

- درSONY

بسته‌ی بروزرسانی جدیدی برای دو پرچم‌دار سال 2016 سونی یعنی Xperia XZ و Xperia X Performance عرضه شده است، این فریمور دارای بروزرسانی های امنیتی ماه جولای است که جدیدا منتشر شده و بیلد نامبر (شماره‌ی ساخت فریمور) را باید به 41.2.A.7.35 تغییر دهد.

در حال حاضر از حجم این بسته خبری منتشر نشده ولی با توجه به اینکه محتویات این بروزرسانی تقریبا با محتویات بروزرسانی ای که جدیدا برای Xperia X منتشر شده یکی است، احتمال می‌دهیم که حجمی حدود 90 تا 100 مگابایت داشته باشد. البته اگر صاحب یکی از این دو دستگاه هستید ممکن است در حال حاضر این آپدیت را نبینید ولی حتما در چند روز آینده اعلانی مبنی بر وجود آپدیت جدید بر روی گوشی شما ظاهر می‌شود. در حال حاضر تازه به میانه‌ی ماه جولای رسیده ایم و سونی هم اکنون این بروزرسانی امنیتی را برای چند دستگاه رده بالایش عرضه کرده که امیدواریم سونی همینطور به پشتیبانی خوب و سریعش مانند الان ادامه بدهد.

در صورتی که قرار است این بروزرسانی را انجام بدهید مثل همیشه ابتدا از شارژ بودن گوشی خود مطمئن شوید و سپس به تنظیمات گوشی رفته، در قسمت اطلاعات گزینه ی بروزرسانی را انتخاب کنید و منتظر باشید تا این بسته بر روی گوشی تان دانلود و نصب شود.

0

ارسال یک دیدگاه