گوشی Galaxy A7 2017 به زودی به‌روز‌رسانی اندروید 7 را دریافت می‌کند

گوشی Galaxy A7 2017 به زودی به‌روز‌رسانی اندروید 7 را دریافت می‌کند

گلکسی ای 2017 یکی از گوشی هایی است که سامسونگ قصد دارد تا آن را به جدید ترین نسخه از سیستم عامل اندروید 7 یا نوقا به روز رسانی کند. در حالی که این گوشی اولین محصول دریافت کننده این به روز رسانی نخواهد بود اما انتظار می رود تا در چند هفته آینده این به روز رسان را دریافت کند.در ادامه این خبر و جزئیات آن با تک فارس همراه باشید!

این گوشی که با شماره مدل Samsung A720F شناخته می شود، اخیراً در Wi Fi Alliance دیده شده است که به هیچ وجه غیر طبیعی نیست. اگرچه بر خلاف نسخه اصلی که در ماه ژانویه عرضه شده بود، این نسخه از گوشی با اندروید 7 در این سیستم دیده شده است. اگرچه هنوز هم تاریخ دقیق عرضه این به روز رسانی برای گلکسی اِی 7 2017 مشخص نیست، اما کسانی که این گوشی را داشته باشند می توانند امیدوار باشند که در طی چند هفته آتی این به روز رسانی را دریافت کنند.

در همین حین، یکی دیگر از سری گلکسی اِی که سامسونگ در اوایل امسال عرضه کرده بود، یعنی گلکسی اِی 5 2017 نیز در Wi Fi Alliance دیده شده است. درست همانند گلکسی ای 2017 این محصول نیز از اندروید 7 یا نوقا به عنوان سیستم عامل خود بهره می برد. این بدان معنی است که سامسونگ در حال آماده سازی خود برای عرضه این به روز رسانی برای گوشی های سری گلکسی ای 2017 است.

نظر شما درباره این خبر چیست!؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نقد و بررسی Nokia 6

حدس بزنید که چه شرکتی به بازار برگشته