رئیس سامسونگ: Galaxy Note 8 در اواخر آگوست معرفی می‌شود

رئیس سامسونگ: Galaxy Note 8 در اواخر آگوست معرفی می‌شود

حدود یک هفته است که مطلع شده ایم سامسونگ قصد ندارد گوشی گلکسی نوت 8 را در نمایشگاه آی اف اِی 2017(IFA) معرفی کند و بلکه چند روزی زودتر قصد معرفی آن را دارد. این نمایشگاه از تاریخ 1 سپتامبر شروع خواهد شد. شایعات قبلی که از منابع مختلفی روایت می شدند تایید می کنند که این گوشی در تاریخ 23 آگوست معرفی خواهد شد اما گوشی تا اوایل سپتامبر در بازار عرضه نخواهد شد. در ادامه این خبر و جزئیات آن با تک فارس همراه باشید!

در این آخر هفته، رئیس شرکت سامسونگ به رسانه های تایوانی گفت که این شرکت قصد دارد تا گلکسی نوت 8 را در اواخر سپتامبر معرفی کند که با گزارش های قبلی هماهنگی دارد. او همچنین گفت که گلکسی نوت 8 در 2 نوبت در ماه سپتامبر در بازار عرضه خواهد شد. اولین کشور هایی که این گوشی در ماه سپتامبر در آن ها عرضه خواهد شد شامل ایالات متحده امریکا، انگلستان و کره جنوبی می شود. بقیه کشورهای جهان گلکسی نوت 8 را در ماه اکتبر دریافت خواهند کرد.

سامسونگ امیدوار است تا گوشی های سری گلکسی نوت خود را قبل از آیفون 8 در بازار عرضه کند تا بتواند از آسیب زدن آیفون به این محصول جلوگیری کند. سامسونگ تنها شرکت بزرگ دنیای گوشی های هوشمند نخواهد بود که در پاییز امسال از پرچم دار جدید خود رونمایی می کند. شرکت های گوگل، هوآوی، لنوو، ال جی و سونی نیز انتظار می رود تا در نمایشگاه آی اِف اِی 2017 از پرچم داران جدید خود رونمایی کنند.

نظر شما درباره این خبر چیست!؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نقد و بررسی Nokia 6

حدس بزنید که چه شرکتی به بازار برگشته