به نظر می‌رسد Andy Rubin قصد عرضه گوشی Essential در ژاپن، ایالات متحده و اروپا را دارد

به نظر می‌رسد Andy Rubin قصد عرضه گوشی Essential در ژاپن، ایالات متحده و اروپا را دارد

شما که فکر نمی کردید گوشی اسنشال (Essensial) اندی رابین به طور انحصاری در ایالات متحده موجود باشد. درسته؟ با اینکه شرکت پشتیبانی این گوشی هوشمنمد عجیب هنوز هیچ بیانیه ی رسمی در تایید افزایش دسترسی نداده است، فایننشال تایمز (Financial Times) گزارش کرده که گوشی اسنشال در بسیاری از کشور های دیگر عرضه می شود. در ادامه ی این خبر با تک فارس همراه باشید.

ظاهرا شرکت اندی رابین درباره ی عرضه ی گوشی اسنشال در انگلیس با حامل های محلی مذاکره کرده است. هفته ی پیش، مدیران اسنشال به مذاکره با EE و سایر اپراتور های شبکه در انگلیس ادامه دادند تا زمان مناسبی را برای عرضه گوشی اسنشال در این کشور پیدا کنند.

علاوه بر انگلیس، اسنشال قصد دارد گوشی هوشمند خود را به اروپای غربی و ژاپن نیز ببرد. هیچ اشاره ای به گزینه های قیمت گذاری در این مناطق نشده، اما این گوشی در ایالات متحده با قیمت حدودا ۷۰۰ دلار از طریق اسپرینت (Sprint) موجود خواهد بود.

متاسفانه گوشی اسنشال مهلت ماه ژوئن اعلام شده توسط اندی رابین را از دست داد، اما به گفته ی نیکولو د مسی افسر ارشد اجرایی اسنشال، به زودی عرضه می شود.

گوشی اسنشال محبوبیت خود را به دلیل توسعه یافتن توسط شرکت موسس اندروید به دست آورده. بسیاری تحلیل گران بر این باورند که اگر بخاطر وجود اندی رابین نبود، گوشی اسنشال چنین سهمی را در بازار کسب نمی کرد.

در هر صورت، گوشی اسنشال چندین نوآوری را به ارمغان آورده که احتمالا برای دوستداران گوشی های هوشمند جذاب باشد. حالا باید دید که آیا این گوشی ارزش قیمت یک پرچم دار را دارد یا نه.

نظر شما درباره ی این خبر چیست؟

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

محل قرارگیری حسگر اثر انگشت بر روی Galaxy Note 8 بسیار بد است!

ممکن است از قبل دیده باشید – آخرین