عکس های درز کرده‌ی گلکسی نوت 8 خبر از طراحی نو می دهند

عکس های درز کرده‌ی گلکسی نوت 8 خبر از طراحی نو می دهند

- درSamsung
27
۰

انتظار می رود سامسونگ گلکسی نوت 8 را در 23ام ماه اوت رونمایی کند، ولی تا الان هم عکس ها و خبر های زیادی از آن درز کرده است که طراحی احتمالی این فبلت و وجود دوربین دوگانه را به ما نشان می دهد، امروز عکسی متفاوت درز کرده که گفته می شود از طرف یک سازنده ی گارد منتشر شده و لبه ی بزرگ بالای صفحه نمایش این گوشی هوشمند را نشان می دهد.

در حالیکه بیشتر طرفداران انتظاار داشتند تا سامسونگ لبه ها را به طور متعادل در بالا و پایین گوشی همانند گلکسی اس 8 و 8 پلاس قرار دهد، عکسی که در جدیدا منتشر شده لبه ی تقریبا بزرگ بالایی و لبه ی بسیار کوچک پایین را نشان می دهد، البته نمی توان از صحت این عکس مطمئن بود ولی اگر این عکس درست باشد، باید گفت سامسونگ کره ای طراحی متقارن خود را رها کرده و راه شیائومی چینی را در پیش گرفته است.

شیائومی صفحه نمایش Mi MIX را تا جایی که می توانست به بالا انتقال داد و تمامی سنسور ها و دوربین سلفی را در پایین گوشی قرار داد که نتیجه اش سلفی های نه چندان جذاب با زاویه های عجیب بود! اگر سامسونگ همین کار شیائومی را در جهت بر عکس انجام دهد دیگر مشکل سلفی وجود نخواهد داشت، به نظر شما گلکسی نوت 8 با چنین طراحی ای به بازار راه می یابد؟

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Blockchain و خطوط هوایی

خطوط هوایی بالاخره ارزش Blockchain را درک کرده