بیش از 65 درصد کل آیفون‌های تولید شده در جهان هنوز در حال کار کردن اند

بیش از 65 درصد کل آیفون‌های تولید شده در جهان هنوز در حال کار کردن اند

- درApple
1
۰

آیفون ها به تازگی ده ساله شدند و ما مشتاقانه منتظریم تا آیفون نسل بعد که احتمالا آیفون 8 نام می گیرد رونمایی شود، و در همین حال که منتظریم اطلاعات جالبی یافتیم، به نظر می رسد دو سوم آیفون هایی که تا الان فروخته شده هنوز استفاده می شوند!

برای اینکه درک جمله ی بالا راحت تر باشد، بگذارید آن را با ارقام تقریبی نشان دهیم، تا به امروز حدود 1.163 میلیارد واحد آیفون فروحته شده است و Newzoo که تحلیلگر بازار است گزارش کرده که حدود 62.6 درصد از آنها تا آوریل 2017 هنوز در حال استفاده اند و این یعنی 728 میلیون آیفون قدیمی هنوز در دستان کاربران وجود دارد.

در ادامه Newzoo همچنین گزارش کرد که حدود 25 درصد از کل گوشی های هوشمند جهان که در حال حاضر توسط کاربران مورد استفاده قرار می گیرد را گوشی های شرکت اپل تشکیل داده است و جالب است بدانید در حال حاضر اپل فقط 15 درصد سهم فروش در بازار را دارد.

31.3 درصد یا به عبارتی، 228 میلیون از کل آیفون ها در حال حاضر در چین مورد استفاده قرار می گیرند و در حال حاضر چین بیشترین آیفون ها را در خود جای داده و در جایگاه دوم ایالات متحده با اختلاف فاحشی قرار می گیرد، تنها 16.4 درصد یا 120 میلیون دستگاه در این کشور در حال کار کردن هستند.

آیفون 6 در میان برادران دیگرش محبوب تر است و 21 درصد از تمامی آیفون ها را آیفون 6 تشکیل می دهد و در ادامه اش آیفون 6اس با 18 درصد، آیفون 7 با 11 درصد، 6 پلاس با 9 درصد و 6اس پلاس با 8 درصد به ترتیب پنج تای برتر را کامل می کنند.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Blockchain و خطوط هوایی

خطوط هوایی بالاخره ارزش Blockchain را درک کرده