آمازون ذخیره خود از محصولات محبوب را با خرید از فروشگاه‌های دیگر پر نگه می‌دارد

آمازون ذخیره خود از محصولات محبوب را با خرید از فروشگاه‌های دیگر پر نگه می‌دارد

Odenton, United States of America - December 22, 2015: Amazon packages delivered to the front door of a home. Amazon is the largest internet based retailer in the United States.

آمازون ذخیره خود از محصولات محبوب را با خرید از فروشگاه‌های دیگر پر نگه می‌دارد! با ادامه خبر همراه تک فارس باشید.

طبق گزارش منتشر شده از CNBC، آمازون از بسیاری از خرده فروشی های دیگر با قیمت کامل خریداری می کند تا آن ها را در انبار خود ذخیره کند و در صورت اتمام موجودی خود، از آن ها استفاده کند. در اصل این طرحی است به نام Fulfilled by Amazon که تیم مربوط به آن هزاران ایمیل به فروشگاه های سرتاسر آمریکا داده اند و در آن به خرید محصولات آن فروشگاه با قیمت کامل اشاره کرده اند. در اصل در این طرح فروشگاه ها محصولات خود را به آمازون می فروشند و سپس آمازون به مشتریان خود عرضه می کند.

یک سخنگو از طرف آمازون این مسئله و ایمیل های ارسال شده را تائید کرده و گفته که واقعاً آمازون به دنبال افزایش محصولات خود است. او گفته شاید آمازون از این کار پول زیادی در نیاورد (به هر حال به خاطر خرید محصولات با قیمت کامل از یک فروشگاه دیگر و عرضه مجدد آن) ولی می تواند با این کار محصولات پرمتقاضی را به اقصی نقاط جهان با سرعت بالا عرضه کند. شاید بتوان گفت این مسئله بیشتر روی افزایش محبوبیت آمازون تاثیرگذار خواهد بود.

این اولین باری نیست که آمازون به انجام این کار روی آورده است؛ قبلاً در اروپا نیز این برنامه اجرا شده بود. در اصل آمازون می خواهد با این کار از فروشگاه های واسطه، محصولاتی را خریداری کند که شرکت سازنده اجازه فروش آن محصولات را به آمازون نمی دهد. برخی شرکت ها به برخی خرده فروشی ها اجازه فروش اینترنتی محصولات را می دهند ولی به آمازون اجازه فروش آن محصولات را نمی دهند. البته برخی شرکت ها در قرارداد با خرده فروشی ها، قید می کنند که فروش محصولات به صورت عمده به پایگاهی چون آمازون ممنوع است. فارغ از مشکلات و فواید این برنامه، به نظر آمازون قصد ادامه آن را دارد.

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟ دیدگاه های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با