شواهد نشان می دهد مایکروسافت یک کاور لمسی برای آیپد تولید کرده است

شواهد نشان می دهد مایکروسافت یک کاور لمسی برای آیپد تولید کرده است

مایکروسافت در سال 2012 یک کاور لمسی برای سرفیس رونمایی وعرضه کرد این کاور ترکیبی از کاور و کیبورد کورتی  (QWERTY) است که از تبلت محافظت می‌کند و در عین حال یک کیبورد یک‌دست و بی شکل  است که به کاربران کمک می‌کند با سرعت بیشتری  در تبلت های سرفیس تایپ کنند. اما کاور تایپ سرفیس به اندازه کافی خوب نبود و مایکروسافت حالا با سرفیس تایپ کاور آمده است. این کاور- تایپ با دکمه ها و کلید های کیبوردی می‌آید که آن را بیشتر شبیه کیبورد های کورتی برای کاربران سرفیس می‌کند؛ و در عین حال می‌توان از آن برای کاور نیز استفاده کرد.

مایکروسافت حالا تایپ کاور را برای کاربران سرفیس تولید می‌کند، اما به نظر نمی‌رسد که تاچ کاور نیز این مسیر را طی کند. طی گزارشی که امروز از مایکروسافت  درز کرد ،  اطلاعاتی درباره انتقال باتری های لیتیومی بدست آوردیم و همچنین در آن به محصولی از مایکروسافت به نام آیپد تاچ کاور اشاره شده بود. این محصول با شماره مدل 1719 ثبت شده و باتری کاور لمسی آیپد که با شماره مدل ۱۷۱۹ لیست شده است، ظرفیتی معادل با  0.814 وات ساعت دارد. این مدل باتری با ظرفیت ذکر شده مشابه باتری‌های  مورد استفاده در گلوکز سنج و سمعک است. از قضا این کیبورد لاجیتک برای آیپد از همان مدل باتری و با همان ظرفیت  استفاده می‌کند.

تصور ما این است که مایکروسافت قرار است کاور لمسی اش را برای آیپد های ارزان تر عرضه کند زیرا آیپد پرو از یک رابط هوشمند استفاده می کند که تجهیزات جانبی از طریق آن به دستگاه وصل می شوند. ما انتظار داریم مهندسان ردموندی به بازار آیپد های ارزان قیمت تر بچسبند و به آیپد پرو فکر نکنند.  عرضه تاچ کاور برای آیپد می‌تواند به آن امکان اضافه کردن یک دکمه کورتانا برای باز کردن اپلیکیشن آی او اس به عنوان دستیار مجازی دستگاه را فراهم کند. به علاوه امکانات آفیس  ممکن است با یک لمس کوتاه تا باز شدن فاصله داشته باشد. از این نظر هنوز دوستان ردموندی مان درباره این موضوع، صحبتی نکرده اند.

0

ارسال یک دیدگاه