چگونه دوربین گوشی Galaxy Note 8 استاندارد های عکاسی با موبایل را جابه‌جا می‌کند؟

چگونه دوربین گوشی Galaxy Note 8 استاندارد های عکاسی با موبایل را جابه‌جا می‌کند؟

- درSamsung, معرفی, موبایل

گلکسی نوت 8 ، اولین گوشی دنیا است که از قابلیت دوربین 2 گانه برخوردار می باشد.هر کدام از این دوربین های 12 مگاپیکسلی ، مجهز به سیستم عکس برداری با زاویه گشوده(پهن) و عکس برداری از فاصله دور می باشند. گلکسی نوت 8 همچنین اولین تلفن هوشمند جهان با قابلیت تثبیت  وضعیت نوری و دیداری عکس است.

دوربین های دوگانه گلکسی نوت 8 ، از زوم دیداری 2 برابری ، و همچنین بزرگنمایی دیجیتالی (هنگامی که عکس انداخته شده است و شما روی عکس زوم می کنید ) بر خوردار است که این به نوبه خود از قدرتمند ترین ویژگی های یک دوربین محسوب می شود. این تلفن هوشمند ، توانایی عکس برداری در محیط هایی با نور کم و همچنین عکس برداری با کیفیت عالی از فاصله های دور را دارد.لازم به ذکر است که سامسونگ به کاربران خود ، مد ها و حالت های تصویر برداری جدیدی ارائه میدهد که کنترل بسیار بیشتری به کاربران بر روی عکس های خود می دهد تا به نوعی ، امکانات بیشتری برای تهیه عکس ها و تصاویر خلاقانه برای آن ها فراهم کند.

یکی از دوربین های پشتی این دستگاه ، دقیقا همانند دوربین بقیه دستگاه ها کار می کند و کار آن ضبط عکس های رنگی با روند عادی است و این کار دوربین دوم است که جزئیات بیشتری به عکس اضافه می کند. در واقع ، دوربین دوم ، المان هایی (عناصری) را ضبط می کند که توسط دوربین های عادی قابل ضبط نیستند. دوربین های 2 گانه گلکسی نوت 8 ، هنگامی که کاربر عکسی می اندازد ، 2 عکس تهیه می کند.که سیستم مورد استفاده در این گوشی ،این 2 عکس تهیه شده را پردازش می کند و آن ها را با هم ترکیب می کند و به شما یک عکس با کیفیت و جزئیات بالا تحویل می دهد.

دوربین فوق پیشرفته گلکسی نوت 8 ، امکان تهیه عکس بصورت Close up بدون اینکه فاصله از شی ، تاثیری بر کیفیت عکس داشته باشد ، را دارد. به این صورت که سیستم زوم درونی این دوربین ، به گونه ای عمل می کند که شی ، از دور با کیفیت بالا به صورتی به نظر برسد که فاصله ای حس نشود. اگر به دنبال تلفن هوشمندی با قابلیت های بالای دوربین ، مخصوصا افکت Bokeh می گردید ، تنها و بهترین گزینه ای که می شود توصیه کرد ، گلکسی نوت 8 خواهد بود.طبیعتا ، سیستم DSLR در این دوربین استفاده شده است که قسمت هایی از تصویر را که مورد نیاز نیستند را مات کرده تا قسمت های اصلی شفاف جلوه کنند.این ویژگی باعث از بین رفتن حواس پرتی در عکس های تهیه شده می شود.

دوربین گلکسی نوت 8 ، از سیستم فوکوس اوتوماتیک برخوردار است و کاربر می تواند به راحتی شدت افکت ها را تنظیم کند.کاربران به دو صورت می توانند از افکت Bokeh استفاده کنند و آن در هنگام عکس برداری و حالت دوم پس از ذخیره سازی عکس است.همانطور که ذکر شد ، سیستم دوربین گلکسی نوت 8 ، دو عکس را ذخیره می کنند و این دو عکس در گالری ذخیره می شوند که به راحتی قابل دسترس هستند. قابلیت های جدید دوربین دستگاه هوشمند گلکسی نوت 8 باعث متمایز بودن این دستگاه از بقیه رقبا می باشد به طوری که این دستگاه هوشمند یک سر و گردن از تمامی گوشی های هم نوع خود ، بالا تر است.

0

ارسال یک دیدگاه