ساعت هوشمند جدید سامسونگ با نام Gear Sport لو رفت

ساعت هوشمند جدید سامسونگ با نام Gear Sport لو رفت

شرکت سامسونگ ، غول لوازم الکترونیکی در همایش مربوط به گوشی هوشمند گلکسی نوت 8 ، عنوان کرد که هفته آینده ، از یکی از ساعت های هوشمند خود ، در نمایشگاه IFA 2017 در برلین ، رو نمایی خواهد کرد.این کمپانی ،هنوز اطلاعات بیشتری در مورد این دستگاه هوشمند در اختیار منابع نگذاشته است. لازم به ذکر که در طی چند ماه اخیر ، مدام اخبار و شایعات گوناگونی مبنی بر رونمایی یک ساعت هوشمند توسط سامسونگ به گوش می خورد که با توجه به گزارشات و اتفاقات رخ داده ، این ساعت ، همان ساعت شایعه ساز خواهد بود.

بنابر اطلاعیه ها و اسناد موجود ، ساعت Gear Sport بر پایه سیستم عامل Tizen 3.0 خواهد بود.همچنین گفته شده است که ساعت Gear Sport از وای فای  و همچنین وای فای دایرکت برای انتقال داده ها استفاده می کند. در مورد ساعت Gear Sport همچنان نیز اطلاعات بسیاری در دسترس نیست ولی نیازی به صبر نیست چرا که نمایشگاه IFA 2017 هفته ی آینده آغار خواهد شد. سامسونگ ، بنا بر گزارشات ، قرار است از این دستگاه هوشمند خود در برلینِ آلمان رونمایی کند و اطلاعات کاملی از این دستگاه در اختیار همه قرار دهد.

تصویر زیر ، تصویر لو رفته از این نسخه ساعت هوشمند می باشد که با توجه به تصویر ، سامسونگ همچنان از طراحی دایره ای شکل خود استفاده می کند. طراحی ای که ساعت های هوشمند سامسونگ با آن مطرح شدند. بندِ این ساعت ، با توجه به تصویر پهنای کوچکی دارد که ممکن است مورد پسند همه قرار نگیرد.

اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این محصول ، در صورت وجود ، در مطالب آینده ی وبسایت تکفارس قرار خواهند گرفت.

0

ارسال یک دیدگاه