هدست واقعیت مجازی Lenovo هزینه‌ای ۳۵۰ دلاری خواهد داشت

هدست واقعیت مجازی Lenovo هزینه‌ای ۳۵۰ دلاری خواهد داشت

- درLenovo, اخبار تکنولوژی

چندی پیش ، خبری مبنی بر انتشار هدست های واقعیت مجازی ویندوز در نمایشگاه IFA منتشر شد و اکنون نوبت رونمایی شرکت lenovo از هدست جدیدش می باشد. نام این دستگاه جدید Explorer است. درصورتی که از هدست های قبلی استفاده کرده اید ، این هدست بسیار آشنا به نظر شما می رسد و این ، الزاما به این معنی نیست که از کیفیت خوبی برخوردار نیست.

با استفاده از دوربین های دوگانه این دستگاه ،می توانید از سیستم ردیابی VR Motion در فضای بزرگی به اندازه ی ۱۱٫۵ فوت در ۱۱٫۵ فوت استفاده کنید.لازم به ذکر است که استفاده از VR Motion در این دستگاه بدون نصب و تنظیمات پیچیده است. همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید ، امکانات بیشتری برای کنترل در این دستگاه تعبیه شده اند.

Explorer در ماه اکتبر منتشر خواهد شد و اگر در رابطه با هدست های واقعیت مجازی مطالعه کرده باشید ، متوجه خواهید شد که بسیار آشنا و شبیه به دیگر هدست های خواهد بود. قیمت این هدست به تنهایی ۳۵۰ دلار و قیمت باندل برای این هدست برابر ۴۵۰ دلار خواهد بود که لازم به ذکر است که تهیه هر کدام بستگی به سلیقه شخصی افراد دارد.

نظر شما در مورد این هدست های چیست ؟ آیا به نظر شما استفاده از هدست lenovo مناسب است ؟ در غیر این صورت گزینه های دیگر کمپانی ها باید مد نظر شما باشند.

0

ارسال یک دیدگاه