تاریخ عرضه Mi Notebook Air و گوشی Mi MIX 2 مشخص شد

تاریخ عرضه Mi Notebook Air و گوشی Mi MIX 2 مشخص شد

- درAndroid, Windows, Xiaomi, لپ تاپ

امروز فردی خبر داد که شیائومی در یازدهم سپتامبر، نوت‌بوک جدیدش را عرضه خواهد کرد! گفته می‌شود این نوت‌بوک برای کار های سنگین ساخته شده و صفحه نمایش ۱۵٫۶ اینچی دارد.

متاسفانه همه نوشته ها چینی است ولی با تشکر از Google Translate، به راحتی می توانید ترجمه آن را ببینید. در ادامه ما مرکز گواهی کیفیت ۳C چین را بررسی کردیم و در آنجا مشخص شد که کمپانی سازنده Xiaomi Mi Notebook Air قرار است عضوی جدید را به خانواده اضافه کند که به تازگی و در ۲۳ آگوست، گواهی ۳C گرفته است. دستگاه نام برده با شماره مدل ۱۷۱۵xx-x ثبت شده که طبق گواهینامه، X برای اعداد ۰ تا ۹ و حروف A-Z است و هر کاراکتر دیگری است، این ها مرحله ساخت، قیمت، نرم افزار های از پیش نصب شده، هار دیسک و رنگ و … تعیین می کنند.

این بدان معناست که Mi Notebook Air مدل های بسیار متفاتی خواهد داشت ولی ما می‌بایست تایید کنیم که این دستگاه دارای صفحه نمایش ۱۵٫۶ اینچی خواهد بود. این مدل از نوت بوک شیائومی با آداپتور ۲۰V/2.25A یا ۲۰V/3.25A عرضه خواهد شد که از نظر تئوری می تواند ۴۵ تا ۶۵ وات قدرت را تامین کند.

در صورتی که این نوت بوک را یک لپ تاپ قدرتمند گیمینگ فرض کنیم، قدرتی به اندازه حداقل ۸۰ وات نیاز خواهد داشت، پس شیائومی این نوت بوک را برای هدفی غیر از بازی کردن ساخته است، البته می توانید مطمئن باشید که با این نوت بوک هیچ گاه مشکل داغ کردن نخواهید داشت! علاوه بر اینها، گواهی ۳C نشان می دهد که این نوت بوک از شبکه ۴G TDD پشتیبانی می کند. ما پیش بینی می کنیم که این دستگاه در مدل های مختلف از پردازنده های i7-8650U، i7-8550U، i5-8350U و i5-8250U استفاده کند. با توجه به اینکه اینتل ادعا می کند نسل جدید پردازنده هایش ۴۰ درصد نسبت به نسل قبلی عملکرد بهتری از خود نشان می دهند، و سری U آنها نیز می تواند در ضخامتی کمتر از ۱۹ میلیمتر جای بگیرد، عمر باطری احتمالا تا ده ساعت خواهد بود. ممکن است پردازنده گرافیکی جداگانه این دستگاه، یک Geforce MX150 باشد، پردازنده ای شبیه به Mi Notebook Air 13.3 ولی قدرتمند تر.

در صورتی که از طرفداران شیائومی هستید و به دنبال خرید این دستگاه هستید، در هفته های آتی با تکفارس همراه باشید!

0

ارسال یک دیدگاه