Huawei Kirin 970 اولین SoC ای که به سرعت دانلود ۱٫۲ Gbps رسید

Huawei Kirin 970 اولین SoC ای که به سرعت دانلود ۱٫۲ Gbps رسید

اوایل این ماه کمپانی های T-Mobile، Nokia و Qualcomm به رکورد سرعت دانلود ۱٫۱۷۵ Gbps در یک آزمایش LTE پیشرفته رسیدند ولی امروز اعلام شد که یک رکورد جدید به وجود آمده است. پرچم دار هواوی یعنی چیپ Kirin 970 اولین SoC پشتیبانی کننده از اتصالات LTE Cat.18 DL و Cat.13 UL است که می توانند در اوج سرعت دانلود ۱٫۲ Gbps کار کند.

هواوی و R&S از یک MIMO چهار در چهار و ۲۵۶QAM استفاده می کند که به وجود مسیر های داده های اضافی بین cell site و handset اجازه می دهد و تعداد بیت هایی که در هر بار انتقال فرستاده می شود را افزایش می دهد. اولین اسمارت فون هایی که از قدرت Kirin 970 بهره می جویند Huawei Mate 10 و ۱۰ Pro هستند که در هفته های آینده منتشر می شوند.

” ما اکنون راضی هستیم که هواوی به همراهی R&S تست خود را به اتمام رساندند و با هم از جهش قدرت را در صنعت اسمارت فون ها مشاهده کردند.Kirin 970  اولین SoC پشتیبانی کننده از اتصالات LTE Cat.18 DL و Cat.13 UL با اوج سرعت دانلود ۱٫۲ Gbps است. یک دست آورد جدید که نشان می دهد Huawei Kirin SoC ها بار دیگر جایگاه برتر خود را در صنعت ارتباطات بیسیم LTA-A-Pro محکم کرده است. “

0

ارسال یک دیدگاه