انتشار تصویر اسپیکر هوشمند جدید سونوس

انتشار تصویر اسپیکر هوشمند جدید سونوس

- دراخبار تکنولوژی

کارستن نابلچ، وبلاگ نویس آلمانی، می گوید که یکی از  کاربران تصویر احتمالی مربوط به اسپیکر جدید سونوس که قرار است به زودی روانه ی بازار شود را فرستاده است. شما می توانید تصاویر مربوط به آن را در پایین مشاهده کنید. این تصاویر نشان می دهد شایعات منتشر شده صحت داشته است.

 به تازگی فایلی از طرف FCC (کمیسیون ارتباطات فدرال امریکا) منتشر شده است که نشان می دهد این اسپیکر از قابلیت دکمه پخش/توقف بهره مند است.

 در حال حاضر با توجه به اینکه تصویر منتشر شده از رابط کاربری، در دسترس عموم قرار گرفته است احتمال دارد کسی دستگاه که در تصویر بالا آمده است را ایجاد کرده باشد که ظاهر و ویژگی اسپیکر جدید را به تصویر می کشد. تا به حال فیلمی از این اسپیکر منتشر نشده است که نشان بدهد از آلکسا پشتیبانی میکند یا نه. با این وجود با توجه به اینکه این اسپیکر جدید اساسا از نوع play 1 است، می توان حدس زد که احتمالا تصویر بالا مربوط به همین اسپیکر جدید است.

 بر اساس فایلی که از FCC منتشر شده است، این دستگاه پلتفرم های صوتی و سرویس های موسیقی چندگانه را پشتیبانی می کند، این به این معناست که کاربران، اسپیکری خواهند داشت که علاوه بر آلکسا از دستیار صوتی گوگل نیز پشتیبانی می کند. گفته می شود شرکت سونوس در رویدادی در روز چهارم ماه اکتبر( دوازدهم مهر) از این اسپیکر دستیار هوشمند رونمایی می کند.

0

ارسال یک دیدگاه