عدم تغییر در فرمول موفقیت Honda Civic

عدم تغییر در فرمول موفقیت Honda Civic

- دراتوموبیل

دهمین نسل از اتومبیل Civic شرکت هوندا با موفقیت خیره کننده ای برای این شرکت همراه بود و توانست به خوبی جایگاه خودروی Camry شرکت تویوتا را به عنوان پرفروش ترین خودرو در بازار آمریکا به چالش بکشد. از این رو شرکت هوندا مدل های ۲۰۱۸ این خودرو را نیز با استفاده از همان فرمول موفق مدل های ۲۰۱۷ به بازار عرضه خواهد کرد.

این خودرو در دو نسخه کوپه و سدان ارائه می شود و نسخه پایه آن موسوم به Civic LX به موتور ۲٫۰ لیتری با قدرت ۱۵۸ اسب بخار مجهز شده است که گشتاوری معادل ۱۳۸ پوند بر فوت را فراهم می کند. جعبه دنده های ۶ سرعته دستی و CVT نیز دیگر انتخاب های پیش روی خریداران خواهد بود. مدل سدان با قیمت پایه ۱۸۸۴۰ دلار و مدل کوپه این خودرو نیز با قیمت پایه ۱۹۲۵۰ دلار به بازار عرضه خواهد شد.

برای تجربه قدرت موتور بیشتر می توانید مدل Civic EX-T را انتخاب نمائید که به موتور ۱٫۵ لیتری توربوشارژ مجهز شده است و قدرتی معادل ۱۷۴ اسب بخار و گشتاور ۱۶۷ پوند بر فوت را ارائه می کند. مدل سدان این اتومبیل نیز با قیمت پایه ۲۱۶۰۰ دلار و مدل کوپه آن با قیمت پایه ۲۱۷۰۰ دلار ارائه خواهد شد.

نسخه های سدان و کوپه مدل Touring این خودرو نیز به ترتیب با قیمت های ۲۶۷۰۰ دلار و ۲۶۳۲۵ دلار به بازار عرضه خواهند شد.

شرکت هوندا در کنار جعبه دنده های CVT نسخه سدان فناوری Honda Sensing را پیشنهاد کرده است، که یک سیستم ایمنی فعال است و شامل کروز کنترل تطبیقی، ترمزهای بسیار قدرتمندتر و سیستم کمک کننده به جلوگیری از لغزش اشاره کرد. این فناوری که با قیمت ۱۰۰۰ دلار ارائه می شود، بر روی تمامی نسل جدید خودروهای Civic نصب می شود.

علاوه بر آن شرکت هوندا نیم نگاهی به طرفداران خودروهای اسپورت نیز داشته است و مدل Si این خودرو در سال ۲۰۱۸ بازگشته است. این مدل به موتور قدرتمند ۱٫۵ لیتری با قدرت ۲۰۵ اسب بخار و گشتاور ۱۹۲ پوند بر فوت مجهز شده است و تنها از جعبه دنده دستی بهره می برد. هر دو مدل کوپه و سدان این خودرو با قیمت ۲۴۱۰۰ دلار ارائه خواهد شد و تنها گزینه اضافه آن لاستیک های نرم تر مخصوص تابستان است که با قیمت ۲۰۰ دلار در دسترس خریداران خواهد بود.

در نهایت باید گفت قیمت مدل هاچ بک و همچنین Type R این خودرو همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد، با این حال در جدول زیر می توانید قیمت مدل های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ و تفاوت قیمت سایر مدل های این خودرو را که از ۳ اکتبر وارد بازار می شود را مشاهده کنید.

قیمت مدل ۲۰۱۸  Honda Civic سدان

تفاوت قیمت قیمت مدل ۲۰۱۸ قیمت مدل ۲۰۱۷ موتور مدل
$۱۰۰ $۱۸,۸۴۰ $۱۸,۷۴۰ ۲٫۰L LX 6MT
$۱۰۰ $۱۹,۶۴۰ $۱۹,۵۴۰ ۲٫۰L LX CVT
$۱۰۰ $۲۱,۲۴۰ $۲۱,۱۴۰ ۲٫۰L EX CVT
$۱۰۰ $۲۱,۶۰۰ $۲۱,۵۰۰ ۱٫۵L Turbo EX-T 6MT
$۱۰۰ $۲۲,۴۰۰ $۲۲,۳۰۰ ۱٫۵L Turbo EX-T CVT
$۱۰۰ $۲۳,۹۰۰ $۲۳,۸۰۰ ۱٫۵L Turbo EX-L CVT
$۱۰۰ $۲۴,۹۰۰ $۲۴,۸۰۰ ۱٫۵L Turbo EX-L CVT w/ Nav
$۱۰۰ $۲۶,۷۰۰ $۲۶,۶۰۰ ۱٫۵L Turbo Touring CVT

قیمت مدل ۲۰۱۸  Honda Civic کوپه

تفاوت قیمت قیمت مدل ۲۰۱۸ قیمت مدل ۲۰۱۷ موتور مدل
$۱۰۰ $۱۹,۲۵۰ $۱۹,۱۵۰ ۲٫۰L LX 6MT
$۱۰۰ $۲۰,۰۵۰ $۱۹,۹۵۰ ۲٫۰L LX CVT
$۱۰۰ $۲۱,۰۵۰ $۲۰,۹۵۰ ۲٫۰L LX-P CVT
$۱۰۰ $۲۱,۷۰۰ $۲۱,۶۰۰ ۱٫۵L Turbo EX-T 6MT
$۱۰۰ $۲۲,۵۰۰ $۲۲,۴۰۰ ۱٫۵L Turbo EX-T CVT
$۱۰۰ $۲۳,۶۲۵ $۲۳,۵۲۵ ۱٫۵L Turbo EX-L CVT
$۱۰۰ $۲۶,۳۲۵ $۲۶,۲۲۵ ۱٫۵L Turbo Touring CVT

قیمت مدل ۲۰۱۸  Honda Civic Si

تفاوت قیمت قیمت مدل ۲۰۱۸ قیمت مدل ۲۰۱۷ مدل
$۲۰۰ $۲۴,۱۰۰ $۲۳,۹۰۰ Si Sedan 6MT
$۲۰۰ $۲۴,۱۰۰ $۲۳,۹۰۰

Si Coupe 6MT

 

0

ارسال یک دیدگاه