عامیانه شدن استخراج ارز دیجیتالی برای حذف تبلیغات

عامیانه شدن استخراج ارز دیجیتالی برای حذف تبلیغات

- درکمپانی های بزرگ

اکثر کاربران اینترنت و دنیای مجازی علاقه ای به دیدن تبلیغات و با اصطلاح Pop Up ها ندارند و برای اجتناب از آن ها برنامه های Ad-blocker را بر مرورگر خود نصب کنند و یا از سایت هایی استفاده کنند که تبلیغات نداشته باشند. این در حالی است که سایت ها و کمپانی های بزرگی مانند Google و Facebook هم تبلیغات دارند و بسیاری از سایت ها برای برپا ماندن نیاز به پول و تبلیغات دارند.

حال برخی سرویس ها مانند BitTorrent search engine و Pirate Bay و Showtime streaming service راه دیگری برای بدست آوردن پول دارند. آن ها از سیستم های خود استفاده می کنند تا بتوانند CyptoCurrency (پول الکترونیکی) بدست آورند.

مشخص شد که این سایت ها به کامپیوتر کاربران Mining code هایی می فرستادند و اکنون به این کار خود خاتمه دادند.در این باره Pirate Bay اعلام کرد که تستی بیش نبوده و می خواستند که تمامی تبلیغات خود را حذف کنند ولی به پول کافی برای ادامه کار سایت نیاز دارند. تاکنون ShowTime چیزی در این باره نگفته است.

سیستم خود را کند کنید

در روش استخراج از سیستم ویزیتور قسمتی از منابع آن را بدست می گیرند. این کار باعث می شود که در بهترین حالت سیستم شما کند تر کار کند و در بدترین حالت هم باتری آن را خراب کند. پس شما در واقع به خراب شدن سیستم خود کمک می کنید. مهم ترین نکته اینجاست که نه Pirate Bay و ShowTime به کاربران از قبل در این باره اخطار نداده اند. ممکن است برخی از کاربران با این کار مشکلی نداشته باشند و تبلیغات دیگر آن ها را اذیت نکند ولی کسانی هم هستند که نمی خواهند که بر سیستم شان کدی بدون اجازه اجرا شود. پس باید در ابتدا از کاربر سوال شود که این را می خواهند یا خیر.

 

0

ارسال یک دیدگاه