استفاده از آیفون ایکس روزانه چه هزینه‌ای خواهد داشت؟

استفاده از آیفون ایکس روزانه چه هزینه‌ای خواهد داشت؟

درست در همین نقل‌و‌انتقالات تابستانی اخیر بود که دنیای فوتبال بزرگترین انتقال تاریخ را به خود دید و نیمار با ۲۲۲ میلیون یورو راهی تیم پاریسن ژرمن شد. بعد از این معامله، تمام مردم ماشین‌حساب‌هایشان را از جیب در آورده و شروع به محاسبه مقدار دستمزد این بازیکن کردند و کار به جایی رسید که می‌توانستیم درآمد نیمار در هر صدم ثانیه را نیز در فضای مجازی پیدا کنیم. حال در این مطلب قصد داریم چنین کاری را در مورد آیفون ایکس انجام بدهیم پس همراه ما بمانید.

همانطور که می‌دانید قرار است آیفون ایکس در دو مدل ۶۴ و ۲۵۶ گیگابایتی با قیمت‌های ۱۰۰۰ و ۱۱۵۰ دلار به فروش برسد. حال اگر فرض کنیم آیفون ۶۴ گیگابایتی خود را یک سال مورد استفاده قرار دهیم، برای هر روز باید ۳٫۱۴ دلار، هر بار باز کردن قفل این اسمارتفون ۱ سنت و برای هر بار لمس کردن صفحه‌نمایش یک دهم سنت را بپردازیم.

البته باید اعتراف کنیم که با توجه به مشخصات و قیمت آیفون ایکس؛ هر کس آن را خریداری کند حداقل دو سال قابلیت استفاده را خوهد داشت؛ پس اعداد و ارقام اعلام شده نصف خواهند شد؛ اما باز هم بد نیست که بدانید به ازای هر ثانیه که اسمارتفونتان در جیب‌شماست چه قدر از جیبتان کم خواهد شد!

آیا شما قصد خرید آیفون ایکس را دارید؟ تلفن‌هوشمند جدید کمپانی اپل سوم نوامبر سال جاری در دو مدل ۶۴ و ۲۵۶ گیگابایتی با قیمت‌های ۱۰۰۰ و ۱۱۵۰ دلاری به بازار عرضه خواهد شد.

0

ارسال یک دیدگاه