قیمت گوشی BlackBerry Motion اعلام شد

قیمت گوشی BlackBerry Motion اعلام شد

چندی است که سازندگان اسمارت فون های مختلف در تلاش اند تا خود را به صدر جدول برسانند. کمپانی بلک بری در حال تلاش است تا با معرفی گوشی های جدید رقابت میان اسمارت فون ها را به نفع خود تغییر دهد و از دیگر رقیبان جلو بیُفتد. گوشی های Keyone و Aurora چند وقت پیش معرفی شدند که در نوع خود جالب بودند. گوشی Keyone که قرار است اندروید ۸٫۰ برای آن منتشر شود به گفته خود کمپانی گوشی ای متفاوت برای افراد خاص است. گوشی BlackBerry Motion هم که هفته پیش معرفی شد با سخت افزار مناسب و قیمت معقول انتخاب خوبی است که بلک بری برایمان به ارمغان آورده است.

BlackBerry Motion با ۴GB رم و پردازنده Octa core 2.0 GHz و پردازنده گرافیکی Adreno 506 سخت افزار قدرتمندی را در میان گوشی های بلک بری دارد. قیمت اعلام شده برای این گوشی در خاورمیانه حدود ۴۶۰ دلار و در اروپا هم به همین قیمت است. قیمت اولیه این گوشی در انگلستان ۳۹۹ یورو در نظر گرفته شده است. در دیگر نقاط جهان هنوز قیمت نهایی این محصول تعیین نشده و تا چند روز دیگر به طور قطعی از آن مطلع می شویم.

این گوشی تنها با رنگ مشکی منتشر شده است و انتخاب رنگ چندانی را در اختیار شما قرار نمی دهد. باتری ۴۰۰۰mAh آن و پردازنده کم مصرف Snapdragon 625 باعث می شوند تا مدت زیادی بتوان با آن کار کرد بدون اینکه به شارژ نیاز داشته باشد. سیستم عامل این گوشی هم مدل بهینه سازی شده Android 7.1 است که کمپانی بلک بری خود بر روی آن کار کرده است.

 

0

ارسال یک دیدگاه