قابلیت برقراری تماس از طریق Google Duo با طرف مقابل بدون این اپ

قابلیت برقراری تماس از طریق Google Duo با طرف مقابل بدون این اپ

- دراخبار تکنولوژی
0
۰

به نظر می‌رسد بسیاری مایل نیستند Google Duo را به کار گیرند زیرا محدودیت‌هایی دارد. اما به نظر می‌رسد دیگر محدودیتی وجود نداشته و کاربران می‌توانند از طریق Google Duo با کسانی که فاقد چنین برنامه‌ای هستند، تماسی برقرار کنند.

این خبر توسط یکی از کاربران Reddit آشکار شد و در این انجمن مطرح با دیگر به اشتراک گذاشت. کسانی که به بررسی موضوع پرداختند متوجه شدند تنها در تماس صوتی این گونه بوده و راه‌های تماس دیگری در کار نیست.

علاوه بر این کاربران می‌توانند موادی چون پاسخ/معلق کردن تماس، نادیده گرفتن آن و سوئیچ بین دوربین برای هر کاربر معمولی گوگل دو فراهم است. علاوه بر این کاربر می‌توان از برقراری تماس طرف مقابل جلوگیری کند و این قابلیت را مسدود سازد.

بنابراین کسانی که می‌خواهند ابتدا تماس گیرند بایستی از اپ Duo گوگل بهره ببرند و این طرف مقابل است که نیازمند نیست. این ویژگی برای کسانی که از the intricacies استفاده می‌کنند، نسخه پیش برنامه را دردسترس قرار می‌دهد و یکی از سرویس‌های گوگل پلی بوده که در سال ۲۰۱۶ راه‌اندازی شد.

با این حساب کسانی که از اپ Duo بهره نمی‌برند می‌توانند تماسی دریافت کنند اما از سوی آنها تماسی برقرار نمی‌شود زیرا چنین قابلیتی در کار نیست. همچنین قابلیت تنها دردسترس کاربران اندرویدی بوده و شامل سایر کاربران نمی‌شود.  به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود گوگل قابلیت را دو طرفه می‌کند یا خیر از این رو نمی‌توان اظهار نظری داشت.

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

فاکسکان به دنبال تولید نسخه ارزان دوربین های RED

شرکت RED یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان دوربین‌های دیجیتال